Skocz do zawartości

MonsieurMouchoir

Użytkownik
  • Postów

    60
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MonsieurMouchoir

  1. Torba
  2. Alden Cordovan
  3. Wczoraj, Moreschi.
  4. Pierwsze miejsce: Petrikauer Drugie miejsce: Secondhand Dandy oraz xkoziol Trzecie miejsce: mosze Prosze zwyciezcow o z kontaktowanie sie ze mna w sprawie nagrod.
  5. Konkurs zamkniety, dziekuje wszystkim uczestnikom. Wynik zostanie ogloszony w czwartek.
  6. Teraz wszystko powinno byc jasne, oczywiscie na wszelkie pytania chetnie odpowiem.
  7. Konkurs konczy sie 9.12.13, przepraszam za blad.
  8. Termin 18-go Stycznia 2014r. juz jest pewny. Mozemy sie spodziewac delegacji?
  9. Zestaw musi byc na sobie, twarz nie jest wymagana. Glownym kryterium oceny bedzie roznorodnosc materialow i ich harmonia w calym zestawie.
  10. Regulamin: Organizatorem konkursu jest firma Holdorf&Fries GbR. Każdy Uczestnik ma prawo nadesłac jeden zestaw zdjec. Odpowiedzi spełniające wymagania konkursu oceni jury w składzie: Benedikt Fries (Shibumi) Niels Holdorf (Shibumi) Damiance (BwB) Konkurs rozpoczyna się w dniu jego ogłoszenia, to jest 25.11.13. Odpowiedzi można zamieszczać w przeznaczonym do tego temacie na forum do dnia 9.12.13 do godziny 23:59. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na forum w przeznaczonym do tego temacie do dnia 12.12.13 do godziny 23:59. Nagrody w Konkursie: I miejsce – dowolny krawat z naszej oferty II miejsce – dowolna poszetka z naszej oferty III miejsce – dowolne skarpety/podkolanowki z naszej oferty Fundatorem nagrody jest firma Holdorf&Fries GbR. Nagrody nie podlegają wymianie w jakikolwiek sposób na ekwiwalent pieniężny. Uczestnikiem może być tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne będzie przesłanie pisemnej zgody rodziców bądź opiekunów prawnych dotyczącej uczestnictwa w Konkursie. Temat konkursu: Struktury. Chcielibysmy, abyscie zmieszali jak najwiecej materialow o roznych strukturach - np. flanela z zamszem, grenadyna z oxfordem etc. Nagrody w Konkursie: I miejsce – dowolny krawat z naszej oferty II miejsce – dowolna poszetka z naszej oferty III miejsce – dowolne skarpety/podkolanowki z naszej oferty Zgloszenia prosimy publikowac w tym temacie, do dnia 9.12.13.
  11. Czyz aby marynarka nie jest troche krotka?
  12. Moim zdaniem garnitur szyty na miare powienien byc szyty tak, zeby go mozna bylo nosic jak najdluzej. Bardzo modny kroj (np. krotka marynarka lub (zbyt) waskie spodnie) raczej nie bylby moim wyborem, ale jezeli Phantom tak chce, lub taki kroj dobrze harmonizuje z jego sylwetka to nie widze w tym problemu. Haslem "klasyczny kroj" mialem na mysli raczej podstawowe zasady dopasowania ubrania itd. niz np. forme kozerki lub szerokosc klap.
  13. Blad nie, ale jezeli szyjemy ubranie szyte na miare, madrze jest wybrac w miare klasyczny kroj. Oczywiscie jezeli ktos jest bardzo szuply i/lub ma stosunkowo male stopy, nogawka powinna byc wezsza.
  14. 18,5cm jako szerokosc nogawki to naprawde malo, ja bym raczej proponowal ok. 20cm jako minimum.
  15. Temat, w ktorym mozemy pokazywac ladne detale etc. naszych ubran. Ja zaczne z perlowymi guzikami, poszetka bespoke od Cifonelli oraz recznie wszywanym rozporkiem w spodniach Brioni.
  16. Ed Meier.
  17. Maly update: Spotkanie najprawdopodobniej odbedzie sie 18.01.14
  18. Razem z kolegami z http://www.stilmagazin.com/forum/ organizuje miedzynarodowe spotkanie milosnikow odziezy meskiej. Prawdopodobnie odbedzie sie ono podczas jednego ze styczniowych weekendow. Odbedzie sie ono w Monachium, gdzie jest prawdopodobnie najwiekszy wybor ubran "w naszym stylu" w Europie srodkowej. Bardzo bysmy sie ucieszyli, jezeli znalazlby sie ktos, kto moglby reprezentowac BWB. Zainteresowanych prosilbym o wpisanie dla siebie odpowiednich terminow w doodle. http://doodle.com/58qvremumevhq77i
  19. Tak robilem to na poczatku ubierania sie w marynarki etc., teraz "zobejetnialem" w tej sprawie.
  20. Krawat wiaze zawsze tylko raz, czasem wyjdzie to nizej, czasem wyzej.
  21. Problem polega nie w tym, ze skarpety "spadaja" poniewaz nosze tylko podkolanowki i one, przynajmniej u mnie, nie zsuwaja sie ani o milimetr. Po prostu jak siadam powstaj nadmiar materialu na zgieciu, ktory podczas stania sie znow wyrownoje. Pozatym uwazam, ze tutaj na forum wiekszosc podchodzi to ubioru zbytnio powaznie. Krzywo zawiazany krawat, zsuniete skarpetka - na takie cos nie zwracam uwagi. Ba, nawet nie patrze w lustro po zalozeniu ubrania. Pewnie bede teraz "forumowym niechlujem", ale co mi tam.
  22. Odpowiedni wezel? Zawsze wiaze (D)FIH. Zalaczylem zdjecie ktore lepiej przedstawia kolor marynarki, na zdjeciu wyszla czarna, a w swietle dziennym jest to granat do niebieskiego.
  23. Faldowanie u mnie niestety zawsze wystepuje, kiedy siedze.
  24. Tez tak myslalem, ale jak sprobowalem, spodobalo mi sie i tak je teraz tez nosze.
  25. Spodnie moze lepiej widac tutaj: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dzi%C5%9B-na-sobie/page-60#entry106512 Chinosy w kolorze khaki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.