Skocz do zawartości

tombar

Użytkownik
  • Postów

    296
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tombar

  1. Warto poszukać na ebay-u albo w sklepie http://sklepmiler.pl/pl/c/Szelki/65. Czy warto dać jakąś cenę za luksusowy towar to każdy musi sobie osobiście odpowiedzieć. Te za 200 zł też spełnią swoja rolę ale wątpię czy będą zbliżonej jakości do AT
  2. http://www.jaeger-lecoultre.com/WW/en/watches/master-grande-tradition-tourbillon-cylindrique/5082420#55click=version tylko te ceny..... Ale marzenia zasadniczo nie kosztują...
  3. Mam taką i układa się tak jak się ją zawiąże
  4. tombar

    Humor

    http://o2.pl/short/kiedy-moja-dziewczyna-przymierza-leginsy-5949766648190081s
  5. Fajna łezka w krawacie. Gratulacje
  6. Ja ostatnio kupiłem lamberty na wyprzedaży www.wolczanka.com.pl, ale zwykle tutaj http://www.woodsofshropshire.co.uk/socks?brand=3
  7. Wydaje mi się, ze to zależny od tego na jaką okazję ma być zakładana. Ja zwykle noszę bordo w białe kropki albo różne wariacje niebieskiego/białego/granatowego/szarego. Ostatnio kupiłem taką http://www.poszetka.com/product-pol-2574-mucha-wiazana-z-szantungu.html
  8. W moich tak (Lambert)
  9. Kapybar to rzeczywiście pełna egzotyka Kapibar zresztą też
  10. Co to krawat? Dziękuję z gory za odpowiedź
  11. tombar

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Czy one są uszyte z jednego czy z dwóch kawałków skóry?
  12. smaczne były gołąbki?
  13. albo nawet zasypujesz chyba, ze pora późna (nie warzywo)
  14. Poczekaj aż zajdą pozytywne zmiany w budżecie. Bardzo przyzwoita jakość np. http://www.cholewinski.com/
  15. tombar

    Zapachy

    np. http://www.fragrantica.com/perfume/Creed/Bois-du-Portugal-3805.html
  16. Właśnie odebrałem muchę z nowej kolekcji (szantung). To czy chciałbym się/producenta pochwalić to możliwość zmiany wymiaru produktu. Po zmianach (po centymetrze na długość z obydwu stron, 0,5 szerokość z góry i 1 cm na szerokość z dołu) mucha zdecydowanie lepiej do mnie pasuje.
  17. Jeśli masz wątpliwości to rozejrzyj się jaki kolor mają teczki innych członków z branży (i dlaczego czarne). Ciemny brąz dla odmiany osobiście też czasem noszę ale regułę czarno widzę
  18. tombar

    Jan Kielman - Brogsy

    Czy któryś z kolegów czuje się księżniczką ?
  19. Szal na dole po lewej stronie też się pojawi w ofercie?
  20. Casual?
  21. Albo mydło dr Beckmann z rossmanna
  22. A poszetka?
  23. Mnie się podoba, jeśli do tego jeszcze np. brązowe derby ....
  24. No to czekam. A tak przy okazji: czy jest szansa na nowe grenadyny w paski/kropki?
  25. Nadaje się Tylko czy Tobie będzie się taki krawat nadawał do noszenia.....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.