Skocz do zawartości

Tomasz.Godziek.Poszetka

Użytkownik
  • Postów

    1 897
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Tomasz.Godziek.Poszetka

  1. Pożegnanie z tweedem
  2. Pierwsza poszetka ze zdjęcia jest obszyta maszynowo. Końcowy efekt w głównej mierze zależy od umiejętności i wprawy (u nas Panie szkolą się przynajmniej miesiąc) oraz od rodzaju tkaniny. Wiadome jest, że wełna będzie układała się inaczej od jedwabiu. Jedwab diagonalny inaczej niż satynowy itd. Ważne jest co tak na prawdę cenimy i czy urok ręcznych wybrzuszeń, które tworzą "krzywizny" potrafimy przyjąć jako atut. Nie twierdzę, że przeszycie maszynowe jest niedopuszczalne, ale porównywanie go z ręcznym chyba mija się z celem.
  3. http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_LEN-301.html
  4. ciągle nad tym pracujemy (zdjęcia produktowy w większości sami robimy) myślę że przy tej kolekcji w końcu jest ok > http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_LEN-301.html
  5. golf: Bershka marynarka: Ceran
  6. Krawaty z nowej kolekcji dostępne będą w weekend.
  7. Dżins / Alpaka (sportowa marynarka) / Len (poszetka + krawat)
  8. Bateman Ogden (krawat) / Scabal (marynarka) / Macclesfield (poszetka)
  9. Macclesfield ponownie w Poszetce ... i to w jakiej wersji z modalem i kaszmirem ⚡️ Tkanina o unikalnej kompozycji: 78% bawełna, 20% modal, 2% kaszmir. Pomimo dużego rozmiaru, zaskakuje lekkością i elastycznością (nie wypycha brustaszy). ? Więcej: http://www.poszetka.com/pol_m_POSZETKI-184.html
  10. Nie. W piątek kilka nowych wzorów zadebiutuje na stronie.
  11. Taki rarytas wpadł nam w ręce - sukno z Bielska. Podążając za tajemniczym J I I RAP, skontaktowaliśmy się z Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, dzięki któremu wiemy że tkanina pochodzi od któregoś z Rappaportów. Najprawdopodobniej Józefa I Izraela RAPpaport, których fabryka znajdowała się przy ulicy Kamienickiej 5 w Bielsku Białej.
  12. tak był błąd :/ już naprawiony
  13. Jesteście najlepszą motywacją. Pytacie o nowe produkty/ kolory/ fasony i wierzycie w nas. To daje siłę i chęci do działania! To właśnie Wasze pytania spowodowały, że od dłuższego czasu kombinowaliśmy jak powiększyć nasz stacjonarny punkt. I udało się! Adres Morcinka 21 jest nasz:) Masa pracy i planów przed nami. Jak wielu z Was wie, w obecnie użytkowanych pomieszczeniach mieściła się kiedyś spółdzielnia krawiecka. Tym razem przejmujemy lokal po spółdzielni szewskiej. To zobowiązuje i chyba już się domyślacie do czego;) Niech rzemieślnicza moc będzie z Wami !
  14. Wszystkie z ww. są z delikatnej flaneli, są jak najbardziej uniwersalne/całoroczne.
  15. Z tygodnia:
  16. Super ! Skąd dżinsy ?
  17. Głowa do góry, właśnie tworzymy nowe autorskie wzory z kilkoma artystami;) Dostępne dla wszystkich, ale to gdzieś pod koniec kwietnia. Tymczasem jesteśmy w trakcie szycia nowej lnianej kolekcji, w której wzory również zaskakują.
  18. zgadza się, wykonaliśmy indywidualny projekt dla HB Reavis z Varso w centrum poszetki. Grafika autorstwa Jana Kallwejta. Nasze krawcowe uszyły 250 sztuk poszetek w cztery dni na jutrzejszą uroczystość. Kolejne długie noce z igłą i nitką przed nami;) a tu projekt w wersji elektronicznej:
  19. Raw silk (tie) ⌁ Donegal (flat cap) ⌁ Check (jacket) ⌁ Denim (shirt) ⌁ Paisley (scarf) ⌁ Linen (PS)
  20. Dziś z innego ujęcia:
  21. Dwa nowe krawaty w kratkę Księcia Walii ♔♔http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_LUXURY-197.html
  22. W biegu i w bigle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.