Skocz do zawartości

Tomasz.Godziek.Poszetka

Użytkownik
  • Postów

    1 897
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Tomasz.Godziek.Poszetka

  1. Na dwóch zdjęciach z Tomkiem jest model 3575, a na jednym 3570. Właśnie to zmieniłam i teraz powinno być wszystko jasne. To jest ta sama tkanina, która jest dwustronna. Mnie bardziej podobała się wersja włochata, Tomkowi intensywna i tak powstały dwa modele:) Pracujemy jeszcze nad zdjęciami kaszkietów dziecięcych. Do jutra powinniśmy się wyrobić z publikacją. No i szelki tuż tuż... pozdrawiam serdecznie,
  2. ładne oprawki, gdzie kupione ?
  3. Wybór na naszą kolekcję kaszkietów był jednogłośny. To muszą być materiały legendarnego W.Billa. Dołączył do nich nie mniej znany Scabal oraz kraty Księcia Walii, które nas zauroczyły. Chcemy, by nasza kolekcja wnosiła coś nowego, dlatego znajdziecie tu zarówno donegal jak i szetland. Dodatkowym atutem jest potnik wykonany z naturalnego nubuku. Całość precyzyjnie wykonana w Polsce.. http://www.poszetka.com/pol_m_KASZKIETY-296.html
  4. Dziękuje za opinię. Kaszkiet z tkaniny Scabal oraz donegal od W.Billa najlepiej się sprzedają. Z Brogsem dopiero rozpoczęliśmy współpracę, wkrótce kolejne nowości z Poszetki we Wrocławiu.
  5. Nikiszowiec, sprzed kilku dni.
  6. Pełna zgoda, model typowo testowy (w celu weryfikacji mankietów i kołnierza).
  7. PoW / wool challis
  8. Ponownie w ofercie / poszetki z Macclesfield / przy zakupie 2 sztuk -10%
  9. Myliłem się, w W.Billu w cale lepiej nie wygląda ...
  10. Na krawat i okolice patrzymy Pozdrowienia dla wiecznie głodnych chłopaków z Yanko
  11. Teraz wyobraźcie sobie, jaki inny byłby przekaz gdyby Prezes był w zielonym kaszkiecie z szetlandu W.Billa ? Poza tym nie wydaje Wam się, że zarówno JK jak i BK ubrali o rozmiar za małe ?
  12. Spokojnie , mamy też "capa" w kratkę księcia Walii.
  13. Dziś odbiór / nowy Scabal Foty z ręki
  14. Kaszkiety wykonane z tkaniny W. Bill oraz Scabal. Wkrótce online, dostępne również jutro na Hushu.
  15. Już w ten weekend Poszetka debiutuje w Poznaniu <3. Sprawcą całego zamieszania HUSH warsaw, który postanowił pokazać wybrane marki również poza Warszawą. Wybór padł na 25 projektantów ubrań i dodatków, które w zawitają do stolicy Wielkopolski. ⌲ Data: 19/20 listopada, w godzinach od 10 do 20, wstęp darmowy. ⌲ Miejsce: Posnania > w centralnym punkcie centrum tzw. ,,Forum” na poziomie 0. ⌲ Mamy czytnik kart, istnieje możliwość zapłaty kartą kredytową/debetową. ⌲ Wszystko - 10%, rabat dotyczy wszystkich produktów, które znajdziecie na naszym stoisku w Poznaniu. ⌲ Zapraszamy również w imieniu Patine.pl, które tuż obok będzie miało swoje trzewiki Wieziemy dużo dobra, jednak z uwagi na ograniczone miejsce w samochodzie prosimy o kontakt jeśli chcecie byśmy coś szczególnego zabrali ze sobą. Dodatkowo na targach swój debiut będzie miał nasz nowy projekt, o którym jutro więcej. Do zobaczenia
  16. Piękna łezka, dobrze się wiążę bawełnę z jedwabiem ? :
  17. Kolejny debiutant w Poszetce / klasyczny parasol: - średnica czaszy po rozłożeniu 98 cm, - drewniana, wyprofilowana rączka, - poszycie - poliester pongee (lżejszy, cieńszy i bardziej wiotki od zwykłego poliestru)- stelaż zrobiony jest z elementów włókna szklanego oraz stali sprężynowej. Więcej: http://www.poszetka.com/product-pol-3537-Parasol.html
  18. Wszystkie rękawiczki mają wkład: 50% kaszmir / 50% wełna.
  19. rękawiczki ze ściągaczem są dłuższe o ok 2/3 cm
  20. czarne, boczna dzianina to wełna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.