Jump to content

milanese

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About milanese

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowni! Chciałem tylko jeden raz przypomnieć o badaniach i serdecznie podziękować za wzięcie w nich udziału. Wszystkiego dobrego!
 2. Szanowni! Literatura dotykająca tematyki niszy rynku odzieżowego obejmującej ubiór elegancki, a także sympatyków tego nurtu jako konsumentów, jest nad wyraz uboga. W ramach dodatkowej aktywności na uniwersytecie postanowiłem wypełnić tę lukę. W swoich badaniach staram się przedstawić przybliżony nasz profil jako konsumentów w ramach wspomnianej niszy, a także zróżnicować na tym tle zjawisko dandyzmu. Zapraszam zatem do wypełnienia krótkiego kwestionariusza, który pozwoli stworzyć przybliżony obraz konsumenta - miłośnika eleganckiego ubioru: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLS
 3. @MarianoItaliano skądinąd dowiedziałem się, że poszetka.com będzie miała nową dostawę Crownhilli w przyszłym tygodniu. To całkiem fajne buty, myślę, że warto rozważyć zakup u nich.
 4. Pamiętam, że za swój ciemnobrązowy dałem 190 złotych na obniżce. Co prawda nie mam porównania z innym, a do innych produktów marki często jestem krytyczny, natomiast sam szal sobie bardzo chwalę. Jest bardzo przyjemny w dotyku, a materiał świetnie się układa (można powiedzieć, że jest "lejący") i ciekawie prezentuje (głębia koloru). Za cenę około 200 złotych bardzo polecam, natomiast rozważałbym też zakup szala z wełny escorial (na ile posiada zachwalane cechy to inna kwestia i tu się nie wypowiem).
 5. Ah, teraz zrozumiałem, do czego pije kolega. Mam stopę w rozmiarze 40 i nie wyobrażam sobie chodzić w innej tęgości, niż F. Na zdjęciu faktycznie wygląda to jak antyreklama, natomiast miały udział tutaj dwa czynniki: poluzowany węzeł (bardzo dziękuję za wideo) i fakt, że buty nie schodzą się całkowicie, a to przez zaznaczony na zdjęciu fragment trzymający sznurówki na języczku: Do tego też miejsca je dociągam, a mógłbym i spokojnie jeszcze dalej, ale musiałbym albo to zgnieść, albo przeciągnąć sznurówki z pominięciem tego. Poza tym, gdy zamawiałem te buty, do wyboru była tylko tęgoś
 6. Zdjęcia dobrej jakości są na stronie producenta. Żaden ze mnie fotograf i nie taki był cel tego posta. Co do spodni, to odnotowałem, natomiast lepszych nie mam. Na jakie mnie stać, w takich chodzę.
 7. Takie balmorale (Model boots 77014) udało mi się od @saphir.pl wygrać, toteż dziękując za nie, chciałbym przedstawić swoją mikro-recenzję. Może skłoni to czytelników do zakupu, bo moim zdaniem naprawdę warto. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że do butów dołączono bardzo przyjemne woreczki z, na moje oko, flaneli bawełnianej. Dzięki kremowi i paście saphir, które dokupiłem, buty dosłownie pachną i udało się na nich uzyskać całkiem przyjemne lustro, jak na mój pierwszy raz. Chciałem wybrać buty-wytrych na sezony zimniejsze i moim zdaniem z tym modelem mi się udało. Połączenie gładk
 8. Myślałem, że w Polkapie nie uświadczy się teardropa - dzięki za informację! Dobrze zrozumiałem, że można składać zamówienia na indywidualnie spersonalizowany kapelusz? Został podany czas realizacji takiego zlecenia?
 9. Przychylam się do opinii kolegi wyżej. Od ZR mam letni blezer i bardzo go sobie chwalę (i nie tylko zresztą ja): na ogromny plus fenomenalna wełna hydrofobowa od Drago (polecam), sartorialne dodatki i lekka konstrukcja z ładnym rollem klap.
 10. Panowie, czy istnieje jakiś sposób na zniwelowanie zagięć na krawacie w miejscu węzła? Myślałem o lekkim przeprasowaniu przez warstwę materiału, ale nie wiem, czy przyniesie to jakikolwiek efekt (materiał to szantung, z grenadyną pewnie nie zaryzykowałbym). Dobrego dnia bądź nocy, Dawid
 11. Szanowni Państwo, powołując się na ostatnie zdanie pierwszego posta (i głównie na nie) - zgłaszam następujące: Niestety nie posiadam wielu wysokiej jakości modeli (koniecznie trzeba to zmienić), charakteryzujących się wspaniałymi "osiągami" i aparycją ("bez gwiazdy nie ma jazdy"), jak większość kolegów. Jednakże, korzystając z okazji, zapraszam do zakupu prezentowanego niżej modelu: [Zdjęcie wycięto, dziękuję za możliwość udziału] Pierwszy właściciel, rocznik 2017, przebieg jedyne 150 km, full opcja, lakier - niebieski mat w jasnym odcieniu "pacific blue", niebite, zadbane,
 12. Posiadam rękawiczki z łosia z kaszmirowym wkładem, które sobie bardzo chwalę - bardzo ciepłe. Rzeczywiście jednak palce są minimalnie za długie. W planach także mam kawaleryjskie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.