Skocz do zawartości

betsy

Użytkownik
  • Postów

    44
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez betsy

  1. Nie przesadzałbym z tym wirtuozem - buty są faktycznie bardzo wygodne, miewają swoje wady, szczególnie jeśli chodzi o wykończenie detali. PS - poniżej, dla forumowiczów zdjęcia jednej z moich par (zakosiłem żonie konto :)). Lotniki w zamszu z ażurem, 3 sezon. Wygoda 10/10 - nie da się chyba lepiej Styl 9,5/10 (wolę masywniejsze buty ale to kwestia gustu) Staranność 8/10 - wykończenie rantów (kolorowanie) i ażura nie urywa głowy, poza tym ok. Trwałość - 7/10 - buty po 3 sezonach i szacuję, ok. 40 założeniach powędrowały do naprawy, podeszwa z przodu się rozszyła (rozwarstwiła). Zamsz w miarę ok, dzielni znosi upływ czasu. Pan Tadeusz naprawił podeszwę, pacjenta będziemy obserwowali. @Wuj Można, wychodzi taniej ale wybór raczej niewielki.
  2. betsy

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Buty piękne, ale skarpetki straszne spodnie są czarne, czy tak wypadają w kontraście?
  3. betsy

    Jakie buty mam dziś na sobie

    @Beny23 - czy do w miarę ciemnych spodni nie byłyby lepsze ciemniejsze buty? może materiał tak wygląda na zdjęciu, ale kontrast jest duży i jakoś taki mało zimowy
  4. Informacyjnie - pan Józef znacząco ograniczył działalność, bywa w pracowni sporadycznie, nowe zlecenia teoretycznie przyjmuje, ale z długim terminem (info na koniec listopada, może coś się zmieniło). Wykruszają się niestety krawcy z doświadczeniem. Swoją drogą, widziałam bardzo piękny garnitur w kratę w kratę z tweedu zrobiony przez p. Józefa (trochę taki Peaky Blinders), czekał na odbiór. Ciekawe czy kogoś z forum
  5. Panowie, Czy ktoś wykonywał ostatnio buty z ażurowaniem u Januszkiewicza? Pojawiły się wśród 2 osób które znam i zamawiały, że wygląda to ostatnio trochę gorzej (tzn. niedokładnie). Będę wdzięczna za w miarę aktualne doświadczenia.
  6. Szanowni, Czy ktoś miał doświadczenie z podeszwami tego typu na przestrzeni kilku sezonów? są niewymienialne, a zastanawiam się jak jest ze ścieralnością? rozważam na prezent świąteczny, a mąż we wszystkich butach poza butami od Januszkiewicza (np. Yanko) ma fleki do wymiany niepokojąco szybko ... http://www.sanders-uk.com/shop/product/hi-top-6480tds
  7. na stronie nie widzę np. żadnych modeli 664Y - zastanawiam się, czy nie są/nie będą produkowane czy to po prostu nie aktualizowana strona Z kolei na patine.pl brakuje rozmiarówki, a jestem zainteresowana, więc próbuję ocenić grunt http://yanko.com/product-category/mens-shoes/oxford/
  8. dwa uprzejme pytania: 1. czy Patine zrezygnowało już z MTO w Yanko? Nie widze informacji na stronie ... 2. czy wiecie czemu jest taka duża różnica pomiędzy zaprezentowanymi modelami Yanko na stronie yanko i na patine.pl?
  9. Ja właśnie na ostatnie wesele założyłam maxi - i w sumie może faktycznie to było trochę za dużo... Co do czerwonego koloru też tak słyszałam, co prawda od osób ze starszego pokolenia - jest odbierany przez niektórych jako nieprzyzwoity (a nie bez powodu suknia ślubna tradycyjnie jest biała)
  10. Mam pytanie co do butów panny młodej; czy są jakieś kolory/buty, które są absolutnym faux-pas?
  11. betsy

    Dobrze ubrana kobieta

    O, czy jest ktoś może, kto już coś zamawiał w SUISTUDIO? Jakieś opinie?
  12. Podobne pytanie - czy jest zasada dotycząca czarnych sukienek na ślubach i weselach?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.