Nie przesadzałbym z tym wirtuozem - buty są faktycznie bardzo wygodne, miewają swoje wady, szczególnie jeśli chodzi o wykończenie detali.
PS - poniżej, dla forumowiczów zdjęcia jednej z moich par (zakosiłem żonie konto :)).
Lotniki w zamszu z ażurem, 3 sezon.
Wygoda 10/10 - nie da się chyba lepiej
Styl 9,5/10 (wolę masywniejsze buty ale to kwestia gustu)
Staranność 8/10 - wykończenie rantów (kolorowanie) i ażura nie urywa głowy, poza tym ok.
Trwałość - 7/10 - buty po 3 sezonach i szacuję, ok. 40 założeniach powędrowały do naprawy, podeszwa z przodu się rozszyła (rozwarstwiła). Zamsz w miarę ok, dzielni znosi upływ czasu. Pan Tadeusz naprawił podeszwę, pacjenta będziemy obserwowali.
@Wuj Można, wychodzi taniej ale wybór raczej niewielki.