Jump to content

Brąz i czerń razem


proceleusmatyk
 Share

Recommended Posts

Niby nie mogą, a jednak?

http://thesuitsofjamesbond.com/?p=502

Jest to bodaj jedna z trudniej łamalnych zasad, jednak czasem zdarza mi się jej sprzeniewierzyć, ale czuję się wtedy bardzo nieswojo :D Np. brązowa marynarka, ale czerń ukryta w fularze lub poszetce (z innym kolorem, żeby nie było grobowo).

A jak Wam udają się takie związki?

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe i dość modne w poprzednim sezonie połączenie. Mam koszulę, gdzie we wzorze kraty połączono odcienie brązu, grafitu i czerni. Jest bardzo praktyczna i pasuje do wielu zestawień. Oczywiście czym brąz jaśniejszy tym lepiej łączy się z czernią. Ciekawie wyglądają jasnobtązowe buty z czarnymi spodniami.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe i dość modne w poprzednim sezonie połączenie. Mam koszulę, gdzie we wzorze kraty połączono odcienie brązu, grafitu i czerni. Jest bardzo praktyczna i pasuje do wielu zestawień. Oczywiście czym brąz jaśniejszy tym lepiej łączy się z czernią.

Czy to świetnej jakości koszula firmy Seidenstiker?

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie takie zestawienie - zakładając, że chodzi o elementy główne (marynarka, koszula, spodnie, buty) - jest całkowicie wykluczone. Może jakieś elementy dodatków by przeszły,

Ostatnio z powodu dość znacznych zawirowań życiowych chodziłem cały dzień w brązowych skarpetach do czarnych butów. Mam nadzieję, że nikt nie zauważył.

Link to comment
Share on other sites

Znowu służę szafą:

Dołączona grafika

A mówiąc poważnie(ten mój brudny krawat to oczywiście żart), moim zdaniem zależy to od konkretnego przypadku.

Chociaż przykładowo paski lub kropki chyba lepiej wyglądają na innym tle niż czarne, ale już jakieś zawiłe wzory mogą się nawet dobrze prezentować(inna sprawa czy się nadają do noszenia).

BTW(nawiązując do pierwotnej dyskusji) Generalnie nie uznaję reguły "czarny+brąz=no no" za dogmat, tylko sugestie która się zwykle sprawdza ale nie zawsze, gdyż brąz i czarny to de facto strasznie szerokie pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.