Skocz do zawartości

[Wrocław] Fryzjer


Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

Na ul. Psie Budy od strony podwórka jest stosunkowo dobry fryzjer cena/jakość. 25 zł. Zadowolony wyszedłem tez z salony Mariposa na Kościuszki. Kupiłem do niego pakiet groupon i było warto.

Również szukałem długo fryzjera we Wrocławiu, bo z efektów zarówno "podwórkowych" i "salonowych" fryzjerów za 50 zł nie byłem zadowolony. Niby żadna filozofia, ale niestety nie jest prosto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dobry fryzjer (ale drogi) jest w The Times na Kazimierza Wielkiego. Polecam.

Obecnie chodzę do starszego Pana na ul. Krupniczej (da się go namówić na używanie brzytwy) lub na św. Antoniego (niedaleko sushi, trzeba wejść w głąb budynku) gdzie też jest dobry fryzjer - starszy pan (ten jednak zawsze zaczesuje włosy do góry i jak wychodzę to czuję się jakbym był z pokolenia kolumbów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja polecam panią Kasię z zakładu na ul. Krupniczej. Chodzę do niej od ok. roku i zawsze jestem zadowolony z efektu. Bardzo sympatyczna osoba, profesjonalnie podchodząca do swojej pracy. Poza tym wystrój salonu też ma swój klimat, a ceny jak na centrum są śmiesznie niskie. Odnośnie starszego pana, który pracował u pani Kasi, to gratuluję odwagi. Raz się u niego strzygłem i tak mu się trzęsły ręce, że jak sięgał po brzytwę, to zastanawiałem się czy wyjdę stamtąd z kompletem uszu ;) Teraz na jego miejsce została przyjęta jakaś nowa pani, ale póki co nie miałem przyjemności jej poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Odnośnie starszego pana, który pracował u pani Kasi, to gratuluję odwagi. Raz się u niego strzygłem i tak mu się trzęsły ręce, że jak sięgał po brzytwę, to zastanawiałem się czy wyjdę stamtąd z kompletem uszu ;)

Od razu przypomniała mi się ta reklama:

:D

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J Odnośnie starszego pana, który pracował u pani Kasi, to gratuluję odwagi. Raz się u niego strzygłem i tak mu się trzęsły ręce, że jak sięgał po brzytwę, to zastanawiałem się czy wyjdę stamtąd z kompletem uszu ;) .

Jest ryzyko, jest zabawa. Ale na poważnie. To prawda, ale posługiwał się nią wprawnie. Dziś mało kto potrafi brzytwę trzymać a co dopiero nią golić.

Co ciekawe w Belgii fryzjerzy bardzo często używają brzytew. Dużo mężczyzn się też nimi goli. Szkoda, że u nas to zanikło. Jeżeli ktoś ma namiar na dobrego fryzjera, który potrafi się jeszcze posłużyć brzytwą to może taką informację zamieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Nie wiem czy używa brzytwy ale zdecydowanie polecam p.Miłosza z Nowego Dworu- ul.Budziszyńska. Lokalizacja nie jest może zbytnio prestiżowa, natomiast sama jakość strzyżenia i to jak on pomaga dobrać fryzurę to rewelacyjna sprawa. Mało jest typowo męskich fryzjerów, do tego z licznymi nagrodami itd. a p. Miłosz zapewnia profesjonalną usługę. Praktycznie wszyscy jego klienci, to klienci stali, a w salonie można czasami spotkać dość znane twarze z wrocławskiego środowiska biznesowo-politycznego;) ( co cholernie mnie zdziwiło)Cena - 25zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie wiem czy używa brzytwy ale zdecydowanie polecam p.Miłosza z Nowego Dworu- ul.Budziszyńska. Lokalizacja nie jest może zbytnio prestiżowa, natomiast sama jakość strzyżenia i to jak on pomaga dobrać fryzurę to rewelacyjna sprawa. Mało jest typowo męskich fryzjerów, do tego z licznymi nagrodami itd. a p. Miłosz zapewnia profesjonalną usługę. Praktycznie wszyscy jego klienci, to klienci stali, a w salonie można czasami spotkać dość znane twarze z wrocławskiego środowiska biznesowo-politycznego;) ( co cholernie mnie zdziwiło)Cena - 25zł :D

Zachęcony powyższym wpisem udałem się do Pan Miłosza z synem-moja fryzura nie wymaga nożyczek ;). Lokalizacja - między blokami w blokowisku (nie przeszkadza mi to). Pan Miłosz poprosił syna z poczekalni, a następnie ku mojemu zdziwieniu, przekazał go młodemu dziewczęciu które z nim(dla niego ?) pracuje. Raczej dobrze im się ze sobą pracuje, bo cały czas rozmawiali i śmiali się do siebie. Ze znanych twarzy wpadło, chyba po sąsiedzku, dwóch kibiców WKS w stosownych klubowych barwach. Co do samego ścięcia - po dwóch tygodniach wygląda już dobrze. Cena się zgadza - 25 złotych.

Słowem - sam nie wrócę i niestety nie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wczoraj wybrałem się do salonu 4 men fryzjer na Kościuszki 33. Byłem tam pierwszy i wydaje mi się, że zostanę przy nich na dłużej. Ja jestem zadowolony chociaż większość zdjęć na fejsbuku może nie być zbytnio zachęcających. 22 zł za mycie i strzyżenie to nie jest dużo. Jak byłem w piątek po południu i w sobotę to mieli dużo klientów więc warto wcześniej zadzwonić i się umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

FRYZJERA szukasz powiadasz...to czemu nie pojdziesz to dobrego profesjonalnego salonu? polecam np denique, CH pasaż grunwaldzki,  pan Adam!  dobry fryzjer, widać ze z pasja no i kreatywny bardzo wiec moze ci cos doradzic, podpowiedziec na przyklad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.