Skocz do zawartości

Johnston & Murphy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

Johnston & Murphy to amerykański heritage brand. Firma założona w Newark w New Jersey w 1850, początkowo jako William J.Dudley Shoe Company.

W 1951 roku Genesco (wtedy jeszcze General Shoe Corporation) kupili Johnston & Murphy i przenieśli fabrykę do Nashville, Tennessee.

Teraz firma ma 160 własnych sklepów z butami.


Ostatnio kupiłem nienoszone czarne Johnston & Murphy split toe blutchers.

Jestem pod wrażeniem jakości skóry, wykonania a szczególnie wygody noszenia. Moje buty były szyte w Meksyku podejrzewam we wczesnych latach 2000nych.


Myśle że ktoś je kupił, zostawił w szafie i o nich zapomniał ;)

Buty są jednymy z najwygodniejszych RTW jakie posiadam. Jestem pod wrażeniem. 
Fit jest jak w bespoke prosto z pudełka aż nie chce się ich zdejmować.

Niestety ostatnio firma produkuje tragiczne buty i zdecydowanie nie kupił bym ich nowych butów bo to tanie koszmarki robione w Chinach z tandetnej skóry i na brzydkich kopytach.

38D581EB-23F9-40BF-8D55-264D6444D465.jpeg

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beny23 napisał:

 

Jestem pod wrażeniem jakości skóry, wykonania a szczególnie wygody noszenia. Moje buty były szyte w Meksyku podejrzewam pod koniec lat 80tych albo na początku lat 90tych.
Myśle że ktoś je kupił, zostawił w szafie i o nich zapomniał ;)

Buty są jednymy z najwygodniejszych RTW jakie posiadam. Jestem pod wrażeniem. 
Fit jest jak w bespoke prosto z pudełka aż nie chce się ich zdejmować.

Niestety ostatnio firma produkuje tragiczne buty i zdecydowanie nie kupił bym ich nowych butów bo to tanie koszmarki robione w Chinach z tandetnej skóry i na brzydkich kopytach.

 

Jeżeli buty są "Hecho en Mexico" to nie są starsze niż 20 lat.Produkcje do Meksyku J&M zaczął stopniowo przenosić na początku lat 2000 w 2017 zakład w TN został całkowicie zamknięty. Firma J&M robiła buty dla każdego Prezydenta USA zaczynając od 13 Millarda Fillmore ,do ostatniego 44 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.