Skocz do zawartości

Elegancja na tropie ale tak jak w Miami Vice lat 80..


toretto25

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich uzytkowników i moderatorow,nie wiemjak sie z Wami witac dlatego robie to w tym poscie ,poniewaz pierwszy raz `zakładam forum, post, sam nawet nie wiem jak to nazwac:) przyjmijmy ze wątek. Lubie elegancję u facetów i cenie dobry wyglad, nie koniecznie elegancki garnitur za pare tysiecy... sam wiem jakie sa czasy zeby zarobic na dom, rodzine i jeszcze dobrze wygladac(o przyjemnosciach nawet nie chce wspominac). Czasy lat 1980 zaliczam do wspaniałych... dziekuje Bogu ze sie w tych czasach urodziłem bo wiele ten okres wywarł na moim guscie, na moim stylu pogladach... zaczeło sie to w okresie pierwszej emisji Miami Vice i ich eleganckim ubiorom... nie wspomne o kobietach, samochodach i nieruchomosciach, ale nie chce o tym mowic jak bee chciał to sie zaloguje na inne fora o tej tematyce. Mianowicie chodzi mi o elegancje policjntów z tego okresu... wiem ze nie mA CO PORÓWNYWAC... ale inspiracja tych policjantow od dziecinstwa skłoniła mnie do tego ze sam jestem policjantem w pewnym miescie... staram sie ubierac bardzo elegancko do pracy pomimo tego ze pracuje w mundurze ale sobie cenie wyglad zew. i nikt mi tego nie zmieni.... bron Boze zeby dowiedzieli sie zazdrosni koledZy o tym to zaraz bedzie... ZE taki i

"owaki" ale taki jestem.... podobały m sie na ten czas garnitury croketta... sportowe eleganckie, jednak czas sie posunął i nigdy tego nie zaloze, jednak cenie go za to ze był gosciem ktory potrafił w filmie pokazac jak powinien wygladac nie jeden glina, nie mowie ze wszyscy, bo nie zawsze na to pozwala specyfika słuzby. teraz pytanie do Was Drodzy Koledzy i Koleżanki czy znacie jakies firmy produkujace garnitury sporowe? zanm jedna ktorej zaufałem jest to firma Próchnik kolekcja "bertone" nie produkuja juz jej a szkoda... garnitur nie jedna furore zrobił na imprezach... czekam na Wasze propozycje, moze pier cardin?

// Wątek przywędrował tutaj z działu Męska elegancja - mosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się troszkę uśmiechnąłem czytając pierwszy post, ale chyba jednak prowokacja nie chwyci ;)

Co do mundurów policji, to faktycznie te nowe wyglądają zdecydowanie lepiej, mimo że uszyte są podobno w całości ze sztucznych materiałów (czytałem jakiś artykuł, w którym policjanci narzekali na "potogenność" nowych koszul).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to prawda ze materiały nie sa najlepsze, jednak jestemprzekonany ze były testowane na osobach szczuplych gdzie ciepło było trzymane i im to nie przeszkadza... osobiscie nie jestem otyły nosze garnitur 52brozmiar, wiec osoby otyłe kiedymaja stycznosc z tkanina, byle jaka mze byc to nawet bawełna w 100% beda sie pocic...tylemam dopowiedzenia.niechodzilo mi w tym poscie o mundur tylko o firme ktora szyje sportowe garnitury, i to chce podkreslic!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.