Jump to content

[LUBLIN] Krawiec z ulicy Kowalskiej


Erden
 Share

Recommended Posts

Panowie,

Bez obrazy ale od pewnego czasu śledzę wątek lubelski i ze zgrozą obserwuję przykłady poczynań pana krawca oraz jego dwóch pracownic z ulicy Kowalskiej. Z waszych relacji wnoszę, że gość robi dokładnie co chce i jak chce bez względu na to czego życzy sobie klient, a jego jedyną zaletą jest to, że w ogóle szyje na miarę i do tego tanio.

Poszukując niedawno krawca trafiłem na Kowalską osobiście. Krótka konwersacja z panem Pietrzykiem utwierdziła mnie tylko w tym przekonaniu. Rozmawia się z nim jak ze ścianą. Kiwa głową, przytakuje, zapewnia i tyle. Myślę, że na edukację jest już za późno bo pan Pietrzyk takich fanaberii jak "mocne taliowanie" "wysoka pacha" "wąski rękaw" najzwyczajniej w świecie nie kupuje i wszystko szyje jak na dziadka (ulubiony krawiec mojego :). Trzeba więc szukać alternatywy i testować innych, a Kowalskiej zostawić obsługę palestry i przedstawicieli kościoła.

Jeżeli się jednak przy nim upieracie to zupełnie poważnie proponuję do przymiarek zabierać orientującego się w temacie kolegę z forum i atakować wspólnie. Być może z lepszym efektem.

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

dobrze wiedziec:) ....rzeczywiscie tylko księża i papugi, bo im najczesciej nic nie pomoze jesli chodzi o wyglad to i ten krawiec nie zaszkodzi specjalnie...

Spokojnie Panowie, pisząc o klerze i palestrze nie miałem intencji obrażania przedstawicieli tych zacnych profesji. Miałem natomiast na myśli realizację zamówień na zawodową garderobę w której Kowalska się między innymi specjalizuje - atrybuty godności czyli togi oraz sutanny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.