Skocz do zawartości

[Sartoria Solito] Vintage gun club check marynarka sportowa


blueloafers

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że w sumie mogę dodać zdjęcie Luigi'ego. Chyba częściej pracownia reprezentowana i rozpoznawalna jest przez jego ojca Gennaro. Luigi przyjeżdża do Londynu zawsze na łączony trunk show z Luca Avitabile, który szyje koszule. Obu Panów można zobaczyć na zdj. Luigi po lewej.

 

_DSC8523_ME.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mialem taka dyskusje z Dalcuore. Jak to by wygladalo. Sam bylem nastawiony specyficznie. Kiedy dostalem jednak tkanine okazala sie miekka i wcale nie taka bardzo brytyjska. Sam Luigi byl bardzo zadowolony z wyboru. Czekam wiec zniecierpliwiony na kolejny miesiac. Na 1 mirze widac juz calkiem sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
W dniu 10/5/2017 o 15:08, mosze napisał:

Marynarka wygląda świetnie (krój - osobiście nie przepadam za tego typu materiałami). Jaka jest konstrukcja ramion (wkłady)?

Bardzo miekkie bez wypelnienia z delikatnym marszczeniem.

12 godzin temu, JDC napisał:

Świetna marynarka i jeszcze lepszy high roll klap! Mógłbym prosić Cię o zrobienie z bliska zdjęć kieszeni? Nie chodzi o kształt, a o ich przyszycie.

Tkanina ma dosc wyrazna fakture i bardzo rozne kolory, nici praktycznie nie widac. Sprobuje zrobic jakies zdjecie ale jedynie telefonem bo obiektywem nie moge zrobic zdjecia z az tak bliska ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blueloafers napisał:

Tkanina ma dosc wyrazna fakture i bardzo rozne kolory, nici praktycznie nie widac. Sprobuje zrobic jakies zdjecie ale jedynie telefonem bo obiektywem nie moge zrobic zdjecia z az tak bliska ;-)

Jasne, bez pośpiechu. Chodzi o to, że jestem w trakcie szycia marynarka z identycznej kraty tylko w innym zestawie kolorów i też zażyczyłem sobie nakładane kieszenie. Jestem ciekawy jak to wygląda z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
W dniu 20.03.2017 o 21:35, Młody przedsiębiorczy napisał:

Bardzo dziękuję, chcę uszyć marynarkę do letniego garnituru bardzo podobną do zaprezentowanej. 

Kilka lat temu nawet zapytalem Luigi Dalcuore czy szycie Neapolitanskiej marynarki z ciezszej angielskiej tkaniny jest ok. Teraz mysle ze to pytanie troche nie ma sensu bo Wlosi przeciez od dawna sa wielbicielami angielskich tkanin. W kazdym razie moja nie jest ciezka i nadaje sie w sam raz. Tak mysle 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
W dniu 5.03.2017 o 21:25, blueloafers napisał:

Pomyślałem, że w sumie mogę dodać zdjęcie Luigi'ego. Chyba częściej pracownia reprezentowana i rozpoznawalna jest przez jego ojca Gennaro. Luigi przyjeżdża do Londynu zawsze na łączony trunk show z Luca Avitabile, który szyje koszule. Obu Panów można zobaczyć na zdj. Luigi po lewej.

 

 

Przepraszam, że odświeżam stary wątek... jak nazywa się rodzaj kołnierza, który P. Luigi ma w koszuli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.