Skocz do zawartości

Orient Bambino v2 - polecam!


figo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie wykonane jakiś czas temu. Jedyne co się zmieniło to pasek. Niestety ale paski to zmora Orientów. Są wręcz tragiczne i niszczą się po 2-3 miesiącach sporadycznego użytkowania. Natomiast sam zegarek jest po prostu świetny. Nie zauważyłem żadnych znaczących odchyłów. Faktyczna rezerwa chodu wynosi 42-43 godziny. 

Polecam ten model szczególnie tym, którzy szukają zegarka do 1000 zł, który wygląda na nieco droższy ;) A także tym, którzy mają niewielki nadgarstek. Dodatkowo, chyba nie jestem w stanie wskazać ciekawszego zegarka w tej kategorii cenowej, w automacie. Jeżeli macie jakieś pomysły na taki konkurencyjny zegarek z kategorii tych bardziej eleganckich, to zapraszam do dyskusji (z pominięciem zegarków vintage) :)

orient-bambino-v2-kopia.thumb.jpg.3937fb4e8d336634ffcc1e0a514ab436.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
3 godziny temu, M.Borkowski napisał:

Ogolnie zegar piekny, ale nie na male nadgarstki, strasznie gruby

Mam bardzo podobny model i absolutnie nie jest to duży (gruby) zegarek. Kupiłem go właśnie dlatego, że był stosunkowo niewielki. Patrząc na aktualną "modę" należy do tych mniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2019 o 11:56, rumcajs43 napisał:

Mam bardzo podobny model i absolutnie nie jest to duży (gruby) zegarek. Kupiłem go właśnie dlatego, że był stosunkowo niewielki. Patrząc na aktualną "modę" należy do tych mniejszych.

Akurat model Sun & Moon należy jednak do tych z dużą kopertą. 14mm grubości i 42,5 mm średnicy tego na powyższym zdjęciu to sporo. Przy Bambino 12/41 a dla niektórych modeli nawet 11/40,5 jest sporo większy. Pisząc więc, że kupiłeś go dlatego, że był stosunkowo niewielki wychodzi na to, że posiadasz Waść kawał ręki. 

@feriak pochwal się, cyknij fotkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.