Jump to content

pawlos
 Share

Recommended Posts

Wygląda jak skóra polerowana. Czyli sądzimy (my Jamjest znaczy się) że to doskonałe buty do brodzenia w solośniegu. Kopyto jak wiadro ale może to tylko kwestia zdjęć i tak naprawde wygląda jak 915 z yanko?W którym miejscu one są eleganckie też jakoś nie dostrzegam. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A jakie polecacie buty do garnituru? Trochę pochodziłem po sklepach i wciskają mi co leci  te wyżej kosztują 330 zł.... ogólnie to potrzebuje do garnituru "na jeden guzik".

Ja polecam oxfordy z nakładanym noskiem w kolorze czarnym, ze zwykłej skóry (bez lakieru), jako wzór proponowałbym Yanko 558Y.

Na forum znajdziesz wiele tematów, w których wskazywane były tańsze niż Yanko opcje, ale za 330 będzie trudno znaleźć coś trwałego. W każdym razie tak mniej więcej powinny wyglądać buty na wesele. Dodatkowo, wiele osób uważa, że podeszwa powinna być ze skóry, jak w Yanko 558 (bez "Y"), ja się z tym poglądem nie zgadzam.

Link to comment
Share on other sites

Chyba pomyliłem fora.... za 1000 zł to nie mój przedział cenowy

Nie pisałem, żebyś je kupił. Pisałem, że tak powinny wyglądać.

Jeśli chodzi o jakość i cenę, to już zależy od tego ile razy chcesz je założyć. Natomiast pierwsze buty faktycznie można kupić tańsze, bo jeszcze nie masz doświadczenia z doborem kopyta i pewnie za pierwszym razem nie trafisz na buty idealnie dobrane do Twojej stopy. A tylko na idealnie dopasowane warto wydać większą sumę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.