Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam oczywiście. 

Lubo69 - bardzo dziękuje za udział w konkursie oraz za gest - rzadko spotyka się sytuację, gdy zwycięzca dobrowolnie schodzi z 1 miejsca na podium, bardzo miły i godny szacunku gest!

W związku z powyższym, Jury w nieco rozszerzonym składzie tj. z udziałem Lubo69, postanowiło przyznać dwie dodatkowe nagrody ex aequo, które otrzymują:

Mattt i Kosiareks. Każdy z kolegów otrzyma jeden produkt Republic of Ties. Gratuluję wyróżnionym i jeszcze raz dziękuję Lubo69!

• Oceniam pozytywnie 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpadłem na ten sam pomysł, jednak zrobię to prywatnie i liczę, że obdarowany skusi się na częstsze zakładanie krawata do koszuli ;) lubo69 brawo!

• Oceniam pozytywnie 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję Jury oraz Lubo69 za przyznanie mi 4 miejsca, jest to dla mnie wielka niespodzianka! Otrzymany krawat na pewno zostanie wcześniej czy później pokazany w temacie CMDNS ;)

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za wyróżnienie jury, ale przede wszystkim brawa dla lubo69 - będę nosił krawat zawsze z ciepłą myślą o fundatorze tej okoliczności ;-)

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Republic od Ties - było na prawdę miło! Dziękuję, a w dalszej kolejności pozdrawiam i powodzenia w realizacji planów życzę!

Piękny gest Lubo69, dzięki za zdrową rywalizację i gratuluję wygranej (tym razem)! ;)

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi