Skocz do zawartości

Kraków. Dobra pralnia


Gość tsas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tsas

Witam wszystkich serdecznie na forum.bespoke.pl.

Jestem od kilku miesięcy czytelnikiem blogu Macaronitomato.

Czy PT Czytelnicy znają i mogą polecić DOBRĄ pralnię w Krakowie?

Nie musi, zdaję sobie sprawę, że wręcz nie może być to pralnia tania.

Korzystałem z pralni Betty Clean przy Zwierzynieckiej w Krakowie, ale kilkakrotnie mnie zawiedli. Ubrania zostały niedokładnie wyczyszczone etc. Prawdopodobnie nie starają się juz jak kiedyś, bo mają mnóstwo klientów. Szkoda.

Liczę na Was.

Pozdrawiam

TSAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam,

Mam dokładnie to samo pytanie, także chciałbym ożywić ten antyczny temat. Czy w Krakowie istnieje jakiś dobry, sprawdzony zakład czyszczenia chemicznego? Zależy mi głównie na tym, żeby nie masakrowali garniturów/marynarek i przykładali się choć minimalnie do 'obróbki' odzieży po wyczyszczeniu. ;-)

Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Witam.

 

Mam ogromną prośbę ! Muszę oddać garnitur do pralni chemicznej w Krakowie, trochę się boje ponieważ był dość kosztowny...... i boje się oddać go do pierwszej lepszej pralni. Ile będzie to kosztować to już nie tak ważne, natomiast zależy mi żeby był to sprawdzony i pewny adres :)

 

Co proponujecie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam ogromną prośbę ! Muszę oddać garnitur do pralni chemicznej w Krakowie, trochę się boje ponieważ był dość kosztowny...... i boje się oddać go do pierwszej lepszej pralni. Ile będzie to kosztować to już nie tak ważne, natomiast zależy mi żeby był to sprawdzony i pewny adres :)

 

Co proponujecie ?? 

Pralnia rodziny Kisielewskich,zaniosłem im płaszcz kamelowy(wełna z kaszmirem)duża plama od smaru na ramieniu(inne pralnie nie chciały sie tego podjąć).Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania,żadnych nawet najmniejszych śladów po czyszczeniu:),cena 50zł jezeli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Panie i Panowie,

W imieniu narzeczonej pytam. Czy możecie polecić jakąś pralnię w Krakowie, która poradzi sobie z wyczyszczeniem plam po kosmetykach do make up'u z jedwabnej apaszki? O hermesową apaszkę chodzi, więc odpowiednie podejście byłoby wskazane.

Dzwoniłem do polecanej wyżej Prasologi, z obawy przed uszkodzeniem nie podejmą się tematu.

Z góry dziękuję za sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.