Jump to content

[WARSZAWA] krawat robiony na zamówienie


M.Telewicz
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim. Potrzebuję zrobić kilka sztuk krawatów na zamówienie. Przeglądając forum nie znalazłem żadnego tematu, a nie ukrywam, że trochę nad tym spędziłem czasu. Być może jest gdzieś, ale nie znalazłem.

 

Ponieważ mam duży obwód szyi i nie należę do najniższych, to potrzebuję zrobić kilka krawatów, które nie będą za krótkie, a zarazem będą mi się podobały. Chciałbym np jakiś wełniany plus z 3-4 jedwabne. Z moich obliczeń +/- długość krawatu, która by mnie urządzała to ok 170 cm a większość sklepowych jest krótsza.

 

Czy w Warszawie jest jakieś miejsce, gdzie można podjechać i wybrać materiał oraz ustalić inne parametry? Jeśli ktoś ma doświadczenie to poproszę o jakiś komentarz i/lub link do strony.

 

Dziękuję z góry.

Link to comment
Share on other sites

Panie Marcinie,

RadekM wskazał Panu już, gdzie może Pan uszyć w Warszawie krawat. Ze swojej strony dodam, ze jest to chyba jedyne tego rodzaju miejsce w Warszawie, zaś jakość jest co najmniej dobra.

 

Tak, przejrzałem temat podesłany przez Pana RadkaM. Z tego co przeczytałem, jest możliwość przyniesienia własnego materiału - od razu spodobała mi się ta możliwość.  Musze się dowiedzieć ile  średnio na dany krawat potrzebują materiału. Czy miał Pan już uszyty jakiś krawat ? Jeśli tak, to czy mógłbym poprosić jakieś zdjęcie poglądowe ?

 

Dziękuję z góry.

Link to comment
Share on other sites

Mam krawat self tipped z grenadyny z MM, przy czym wątpię, żeby zdjęcia pomogły Panu w ocenie krawata - nie widać na nich najważniejszego, tj. tego jak dany krawat się wiąże/nosi. Krawat z MM jest naprawdę dobry jakościowo, dobrze się wiąże i jest dobrze wykonany.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.