Jump to content

[Sztokholm] Sklepy


eye_lip
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...

Misza, jeśli chodzi o buty to obowiązkowo Skoaktiebolaget. Niedaleko jest też fajny salon Mano ( Nybrogatan 23 ) w którym można zobaczyć całą gamę Andres Sendra - też warto. W okolicy możesz też spotkać ładną na pierwszy rzut oka wystawę z Allen Edmonds, ale nie warto wchodzić, bo sprzedają je w punktach użytkowych które też dorabiają klucze i mają serwis szewski (jak u nas w centrach handlowych) dla zwykłych butów, buty są lekko zaniedbane i nieciekawie się prezentują

Ubrania, w centrum - obowiązkowo dom handlowy Athlens, mają sporo marek, oczywiście Oscar Jacobson pełna kolekcja, Tiger of Sweden itp, do tego bardzo duży wybór koszul Eton i Stenstroms - można trafić tam na dobre promocje i kupić w naprawdę fajnej cenie. Jeśli chodzi o droższe marki, to dom handlowy NK - to już bardziej ekskluzywne miejsce, osobne wyeksponowane ładne stoiska Burberry czy Ralph Lauren.

Jeśli jedziesz z żoną, dziewczyną, córką to można podjechać kolejką 15 min do Mall of Scandia - największe centrum handlowe w Skandynawii (czyli wielkościowo jak Arkadia), raj dla kobiet, ale oczywiście też trochę salonów z koszulami czy Oscar Jacobson i inne popularne marki garniturowe.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.