Skocz do zawartości

zastanawiam się nad kupnem...


Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebna pomoc...

 

-trzeba mi wybić z głowy jedną z tych marynarek

albo

-przekonać do kupna jednej z nich

 

 

 

wizualnie bardziej odpowiada mi ta w kolorze wielbłądziej wełny ...ale jej skład już mnie nie zachwyca

 

a ta druga szara...no właśnie jest taka ....szara

 

Jeżeli chodzi o stylizacje to , którąkolwiek wybiorę nie będę miała problemów z doborem pozostałej części garderoby...

 

post-5324-0-16540100-1403513803_thumb.jp

post-5324-0-68220800-1403513766_thumb.jp

 

skład pierwszej 1% elastan, 74% wełna, 25% poliamid

skład drugiej ( szarej) 70% bawełna , 30 % wełna

 

 

będę wdzięczna za opinie

 

ps.25% poliamidu-jest źle...jak bardzo źle?

pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

zastanawiałam się... i kupiłam marynarkę w kolorze wielbłądziej wełny,

pierwsze wrażenia-już wiem , że będzie moja ulubioną marynarką (bardzo dobrze się w niej czuje )...kolor ...tu rozczarowanie , byłam przekonana , że jest "żywszy" a okazał się taki "kartonowy" - ale  może właśnie taki kolor ma  wielbłądzia wełna ;)

 

skład tej marynarki przeboleć mi pomógł wcześniejszy zakup granatowego garnituru w 100 % z  wełny...skoro jedną marynarkę "porządną" mam to druga może być trochę mniej "porządna "  :)

pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałam się... i kupiłam marynarkę w kolorze wielbłądziej wełny,

pierwsze wrażenia-już wiem , że będzie moja ulubioną marynarką (bardzo dobrze się w niej czuje )...kolor ...tu rozczarowanie , byłam przekonana , że jest "żywszy" a okazał się taki "kartonowy" - ale  może właśnie taki kolor ma  wielbłądzia wełna ;)

 

skład tej marynarki przeboleć mi pomógł wcześniejszy zakup granatowego garnituru w 100 % z  wełny...skoro jedną marynarkę "porządną" mam to druga może być trochę mniej "porządna "  :)

pozdrawiam

J.

Kolor kartonowy... Piękne. 

Gratuluje zakupu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z telefonu...nie do końca oddaje kartonowy kolor marynarki,  ale innego ( lepszego ) na ta chwile nie mam

brak poszetki -wszystkie które mam są za duże  :(

udanego dnia wszystkim życzę

j.

Piękny ten karton. Nadal jestem pod wrażeniem opisania koloru w ten sposób. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.