Jump to content

Recommended Posts

Posted

potrzebna pomoc...

 

-trzeba mi wybić z głowy jedną z tych marynarek

albo

-przekonać do kupna jednej z nich

 

 

 

wizualnie bardziej odpowiada mi ta w kolorze wielbłądziej wełny ...ale jej skład już mnie nie zachwyca

 

a ta druga szara...no właśnie jest taka ....szara

 

Jeżeli chodzi o stylizacje to , którąkolwiek wybiorę nie będę miała problemów z doborem pozostałej części garderoby...

 

post-5324-0-16540100-1403513803_thumb.jp

post-5324-0-68220800-1403513766_thumb.jp

 

skład pierwszej 1% elastan, 74% wełna, 25% poliamid

skład drugiej ( szarej) 70% bawełna , 30 % wełna

 

 

będę wdzięczna za opinie

 

ps.25% poliamidu-jest źle...jak bardzo źle?

pozdrawiam

J.

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Posted

zastanawiałam się... i kupiłam marynarkę w kolorze wielbłądziej wełny,

pierwsze wrażenia-już wiem , że będzie moja ulubioną marynarką (bardzo dobrze się w niej czuje )...kolor ...tu rozczarowanie , byłam przekonana , że jest "żywszy" a okazał się taki "kartonowy" - ale  może właśnie taki kolor ma  wielbłądzia wełna ;)

 

skład tej marynarki przeboleć mi pomógł wcześniejszy zakup granatowego garnituru w 100 % z  wełny...skoro jedną marynarkę "porządną" mam to druga może być trochę mniej "porządna "  :)

pozdrawiam

J.

Posted

zastanawiałam się... i kupiłam marynarkę w kolorze wielbłądziej wełny,

pierwsze wrażenia-już wiem , że będzie moja ulubioną marynarką (bardzo dobrze się w niej czuje )...kolor ...tu rozczarowanie , byłam przekonana , że jest "żywszy" a okazał się taki "kartonowy" - ale  może właśnie taki kolor ma  wielbłądzia wełna ;)

 

skład tej marynarki przeboleć mi pomógł wcześniejszy zakup granatowego garnituru w 100 % z  wełny...skoro jedną marynarkę "porządną" mam to druga może być trochę mniej "porządna "  :)

pozdrawiam

J.

Kolor kartonowy... Piękne. 

Gratuluje zakupu. 

Posted

Kolor kartonowy... Piękne. 

Gratuluje zakupu. 

a podszewka ma kolor  płytek chodnikowych po lekkiej mżawce  :)

 

ps. i to nie złośliwość ...tak poczucie humoru mam i tyle ;)

  • Upvote 1
Posted

zdjęcie z telefonu...nie do końca oddaje kartonowy kolor marynarki,  ale innego ( lepszego ) na ta chwile nie mam

brak poszetki -wszystkie które mam są za duże  :(

udanego dnia wszystkim życzę

j.

post-5324-0-49023900-1408607668_thumb.jp

Posted

zdjęcie z telefonu...nie do końca oddaje kartonowy kolor marynarki,  ale innego ( lepszego ) na ta chwile nie mam

brak poszetki -wszystkie które mam są za duże  :(

udanego dnia wszystkim życzę

j.

Piękny ten karton. Nadal jestem pod wrażeniem opisania koloru w ten sposób. Super.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.