Jump to content

Bal Gimnazjalny


DamixD
 Share

Recommended Posts

To chwalebne, że młodzież od wczesnych lat stawia na klasykę i hołdowanie zasadom. Zgodnie z zasadami, nie powinieneś kupować butów typu derby. Bartek ma o tyle rację, że nie ma co inwestować, stopa jeszcze urośnie i długo w butach i tak nie pochodzisz. Podsumowując - jeśli masz się źle czuć że masz niewłaściwe buty, szukaj czarnych oksfordów, może w jakiś outletach, bo na pewno nie będą to buty na długie lata. Z drugiej strony pamiętaj, że jeśli kupisz ładne derby, będziesz jedyny "uświadomiony" na sali, reszta nie będzie miała zielonego pojęcia, że zgodnie z mądrymi księgami powinieneś mieć na tę okazję jakieś inne buty. Zrób więc tak jak pisze Bartek:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rady.

Ale nie wiem czy jeśli chodzi o te oksfordy to znajdę jakiekolwiek podobny model. A modele w sieci idą po ponad 500 zł. No w sumie gimnazjum, na wydatki rzędu 1000 zł na buty czy nawet połowy tego są jakieś niewyobrażalnie duże.

Tak cenie klasykę i interesuje się tym. Derby, jako buty wiem już od dawna, że derby nie pasują. A czy ładne bym znalazł? - małe miasto, wątpię czy coś się fajnego trafi :(

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj też rozejrzeć się po Massimo Dutti. Nie wiem jak tam z wyprzedażami, ale ładne buty mają (z jakością gorzej) - za 2 stówy można brać. Jeśli jeszcze garnitur będzie dobrze dopasowany (w razie czego do krawca), założysz dobry krawat, białą koszulę i poszetkę, to wszystkie mamy będą o Tobie plotkować. Gra warta zachodu. 

Link to comment
Share on other sites

 

Spróbuj też rozejrzeć się po Massimo Dutti.

 

No niestety jak wspomniałem moja miejscowość jest zbyt mała na taki sklep :( W piątek się rozejrzę mniej więcej i sprawdzę co można kupić. Jedyna cena oxfordów, która mi na chwilę obecną odpowiada to ta z Zary.

PS: Poszetka, to rzecz jasna ;)

Jeśli chodzi o garnitur to myślę o granacie, ale nie wiem. Co doradzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.