Skocz do zawartości

Bal Gimnazjalny


DamixD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawiam się nad rodzajem obuwia. 

Myślałem nad oxfordami, lecz nie wiem czy warto wydawać aż tyle pieniędzy w tak młodym wieku na tak poważne buty - no i cena. 

Byłbym wdzięczny za wskazówkę, ewentualnie radę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chwalebne, że młodzież od wczesnych lat stawia na klasykę i hołdowanie zasadom. Zgodnie z zasadami, nie powinieneś kupować butów typu derby. Bartek ma o tyle rację, że nie ma co inwestować, stopa jeszcze urośnie i długo w butach i tak nie pochodzisz. Podsumowując - jeśli masz się źle czuć że masz niewłaściwe buty, szukaj czarnych oksfordów, może w jakiś outletach, bo na pewno nie będą to buty na długie lata. Z drugiej strony pamiętaj, że jeśli kupisz ładne derby, będziesz jedyny "uświadomiony" na sali, reszta nie będzie miała zielonego pojęcia, że zgodnie z mądrymi księgami powinieneś mieć na tę okazję jakieś inne buty. Zrób więc tak jak pisze Bartek:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady.

Ale nie wiem czy jeśli chodzi o te oksfordy to znajdę jakiekolwiek podobny model. A modele w sieci idą po ponad 500 zł. No w sumie gimnazjum, na wydatki rzędu 1000 zł na buty czy nawet połowy tego są jakieś niewyobrażalnie duże.

Tak cenie klasykę i interesuje się tym. Derby, jako buty wiem już od dawna, że derby nie pasują. A czy ładne bym znalazł? - małe miasto, wątpię czy coś się fajnego trafi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DamixD - jaki nosisz rozmiar? 

43 - tak jakoś :P

Góra gimnazjalna? - Garnitur.

 

Proponuję za 200/250 kupić oxfordy w Zarze, wyglądają znośnie a jak się wyrośnie to nie będzie żal.

 

Widzę po 289 zł. Niewielka różnica, a myślę, że ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj też rozejrzeć się po Massimo Dutti. Nie wiem jak tam z wyprzedażami, ale ładne buty mają (z jakością gorzej) - za 2 stówy można brać. Jeśli jeszcze garnitur będzie dobrze dopasowany (w razie czego do krawca), założysz dobry krawat, białą koszulę i poszetkę, to wszystkie mamy będą o Tobie plotkować. Gra warta zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj też rozejrzeć się po Massimo Dutti.

 

No niestety jak wspomniałem moja miejscowość jest zbyt mała na taki sklep :( W piątek się rozejrzę mniej więcej i sprawdzę co można kupić. Jedyna cena oxfordów, która mi na chwilę obecną odpowiada to ta z Zary.

PS: Poszetka, to rzecz jasna ;)

Jeśli chodzi o garnitur to myślę o granacie, ale nie wiem. Co doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.