Jump to content

[WARSZAWA] Atelier Zabłotny


Luciano
 Share

Recommended Posts

mnie poinformowano, że garnitury powstają na miejscu, szyte przez tego oto (wskazując) pana krawca (który się pojawia i kłania).

 

... fajna historia do momentu aż ktoś się zastanowi, że jeden krawiec nie utrzymałby takiego  biznesu, w szczególności pod tym adresem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dzień dobry, chcielibyśmy  sprostować niewyjaśnione kwestie.

 

Atelier Zabłotny znajdujący się na Placu Trzech Krzyży 16 w Warszawie jest najmłodszym dzieckiem Eldorado - toruńskiej firmy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Posiadamy własny park maszyn, a co za tym idzie nasze wszystkie garnitury mtm powstają w Polsce. Nigdy się tego nie wstydziliśmy, ponieważ zdecydowanie jest to powód do dumy, że jako nieliczni nie wysyłamy miar do Anglii bądź Włoch, a korzystamy jedynie z ich materiałów oraz dodatków.

 

Filozofia Atelier Zabłotny zdecydowanie odbiega od filozofii Eldorado. Atelier ukierunkowane jest na klienta indywidualnego, który ma możliwość ingerencji w tworzeniu garnituru, natomiast Eldorado stosuje szycie konfekcyjne.

 

Drogi Panie @damiance, otrzymał Pan informację o tym, iż krawiec szyje na miejscu – i nie został Pan okłamany. Nasz krawiec, z ponad 45-letnim doświadczeniem, szyje na miejscu bespoke i oczywiste jest to, że jeden krawiec nie utrzymałby takiego biznesu.

 

W razie jakichkolwiek niepewności oraz podejrzeń, proszę śmiało zadawać pytania, z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi i z chęcią na wszystkie odpowiemy. A jeszcze z większą chęcią zapraszamy do Atelier, aby przyjrzeć się naszej pracy z bliska.

 

Pozdrawiamy,

Atelier Zabłotny

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Minęło 6 lat od ostatniego komentarza, ktory przypuszczam skutecznie zablokował dalsze duskusje :)

Piszę z zapytaniem jak obecnie wyglada sytuacja z Atelier Zabłotny? Jakie są wasze doswiadczenia z szycia mtm? Oferta wydaje się być korzystna uwzględniając większą ilosc przymiarek niż klasyczne mtm (na trzecim spotkaniu odbieramy produkt, w którym jeszcze można dokonać ostatnich szlifów na miejscu). Sami właściciele nazywaja to "semi bespoke".

Ceny tez są w porządku. Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.