Skocz do zawartości

Chusteczka lniana z poszetka.com


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie to niezwykła opowieść o wspaniałym zamówieniu bespoke... na pewno nie. Dlatego lepiej nie czytajcie dalej. ;)

 

Niezastąpione kropelki potu na czole... nieodłączne u osób z dodatkowymi kilogramami, choć nie tylko. Zdarza się, że dołączają do mnie zarówno przy wysokiej temperaturze, jak i przy bardzo niskiej. Czasem wystarczy, że wypiję zbyt dużo wody i ku mojej radości pojawiają się na skroni.

 

Nie jest u mnie tak źle, jak przedstawiają to na filmach, ale mogłoby być lepiej, a właściwie mniej. Od kiedy kupiłem bawełniane chusteczki z poszetka.com prawie zawsze lądują w kieszeni moich spodni. Tak na wszelki wypadek. Do tej pory korzystałem z takich, które można określić "casualowe". Jednak przy praktycznym zastosowaniu miałem wrażenie, że zbierają wiadome kropelki tylko do pewnego momentu, potem chusteczka zachowuje się na czole, jak na tafli lodu nie zbierając skutecznie potu. 

 

Od kilku miesięcy myślałem nad bardziej formalną białą chusteczką z lnu. Wydawało mi się, że będzie bardzo elegancka i lepiej wchłaniała pot. W Internecie nie znalazłem propozycji z takiego materiału. Aż dziwne, że wokół pełno poszetek z lnu, chusteczek z bawełny, a tych ostatnich z tego pierwszego materiału, jak na lekarstwo...

 

Sprecyzuję: nie dam się zabić za to, że w Internecie nie ma podobnej oferty ;).

 

Coś mnie tknęło... Napisałem do poszetka.com.

 

Biała, lniana, ze złotym obszyciem i monogramem - nigdzie nie ma! Pomocy :(

 

Już jest! Jedyny egzemplarz. Mój! Jeszcze nie testowałem na chłonność, ale z przyjemnością porównam lnianą do bawełnianej i podzielę się z Wami wrażeniami. I jeszcze jedno. Nie muszę być wyłącznym posiadaczem takowej lub podobnej. Wystarczy mi świadomość, że jestem PIERWSZY.  :D

 

Dziękuję Pani Joanno.

post-1456-0-80284900-1371673682_thumb.jp

post-1456-0-52878500-1371673781_thumb.jp

post-1456-0-58194700-1371673784_thumb.jp

post-1456-0-24225000-1371673788_thumb.jp

post-1456-0-76574300-1371673792_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.