Skocz do zawartości

Katowice dobry szewc ??


Arek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

http://www.szewc.katowice.pl/Start/

ktoś zna był? Potrzebuję podzelować nowe buty oraz podreperować zużyte obcasy w innych. Gdzie oddajecie swoje buty?

W Skarbku jest dobry szewc. Swoje zelówki robię właśnie tam i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o obcasy, to z tym trochę gorzej, bo pan szewc używa jakichś zszywek zamiast gwoździ, ale efekt końcowy, pod względem wytrzymałości obcasów daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Ten szewc w Katowicach w Skarbku nazywa się "Obuwnik" Usługi Szewskie Bogusław Dembiński.

Jest nawet film z nim na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=s2VqkKq8ST8&t=20s

Jednak, pytanie, czy ktoś wymieniał w tym zakładzie podeszwy w butach szytych  metodą GW?

Na filmie widać, że w zakładzie nakłada zelówki, rozbija buty, wymienia fleki... To jednak inna (wydaje się bardziej standardowa usługa) niż wymiana podeszwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

 

W dniu 6.03.2020 o 12:23, Christo napisał:

Dzień dobry, mam podobne pytanie, potrzebuję podzelować kilka par butów, polecicie koledzy kogoś sensownego (dobra relacja jakości do ceny) z okolic Katowic?

Ile wg Waszego doświadczenia powinno kosztować podzelowanie jednej pary butów?

W Katowicach polecam Szewską Pasję na ul. Rolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam Szewskiej Pasji w Katowicach. Chciałem zabezpieczyć czubki moich berwicków (żabki czy coś) to gość próbował mi wmówić, że takie rzeczy można robić tylko w nowych butach, w takich się tego nie robi, a jak zrobi to będzie wystawać, jedyne co może zrobić to zelówkę na całej podeszwie. Potem pojechałem do wspomnianego szewca w Piekarach, który uzupełnił i zabezpieczył skórą czubki moich Berwicków bez narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bacio napisał:

A jak się nie podjął - to chyba dobrze o nim świadczy?

Chciał się podjąć, ale nie tego z czym do niego przyszedłem. Poszedłem do innego szewca tak jak mi tu doradzono, który zrobił to bez wydziwiania.

Poza tym nabicie żabek to chyba jedna z prostszych czynności dla szewca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.