Jump to content

Naprawa nowych skórzanych butów lekko przecietych


RRo
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,
zamówiłem przez internet parę dni temu nowe skórzane buty New Balance wprost ze strony producenta. Niestety po odpakowaniu paczki widzę że jeden but jest uszkodzony. Ma nieduże nacięcie czymś ostrym na zewnętrznym boku. Buty mogę oddać w dowolnym salonie ale takich już nie kupię (mało że w moim rozmiarze trudno coś dostać w dobrej cenie to ten model jest już całkowicie wyprzedany). 
Pytanie czy da sie to sensownie naprawić? zabezpieczyć? - wtedy mógłbym sie domagać obniżenia ceny
Czy nie warto sie w to bawić, buty oddać i szukać innych?

pozdrawiam

20230901_051916.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kojarzę ten model i jego wyprzedażową cenę. :) Co do wady, to żadna wada, tylko nacięcie lica, problem z tymi butami będzie jednak inny i wystąpi niemal na 100% (mówię to jako wieloletni użytkownik modelu 574) - skóra nie będzie odpowiednio odprowadzać potu i na butach będą się robić zacieki. Parę lat temu zdaje się, że opisywałem taki sam przypadek z w pełni licowymi 574 na tym forum - do znalezienia za pomocą lupki. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja od wielu, wielu lat kupowałem U410SBG i U410SKG - dla mnie bardzo dobrze sie sprawdzały jako połączenie (jeśli tak to można ująć) buta sportowego i skórzanego. Nie miałem z nimi żadnych problemów. Niestety ten model wycofano. Wiec szukam innego buta ze skóry z dobrą amortyzacją itd.

Wracając do nacięcia dla mnie taki but to używanie jesień, zima, wiosna wiec takie nacięcie chyba trzeba by było jakoś zabezpieczyć (na pewno dostanie sie tam woda, sól inna chemia itp.)??
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.