Skocz do zawartości

Buty Ochnik


Adam1983

Rekomendowane odpowiedzi

Nic szczególnego, nie ma szału, ani tragedii (oczywiście w kategorii "klejone buty z galerii za parę stówek"). Mogą pociągnąć parę sezonów w zależności od użytkowania i chęci wydania dodatkowych kilkudziesięciu złotych na naprawy typu podklejanie. Na jesienno-zimowe chodzenie w terenie niezabudowanym się nadadzą ;)
Z uwag praktycznych, buty mają materiałowe podnoski - u mnie wszystkie buty z takim elementem przecierały się w tym miejscu prędzej lub później (w skórzanych jeszcze mi się nie zdarzyło). Da się to naprawić (nawet nie za miliony monet, w tym roku zapłaciłem 40 zł), ale nie każdy szewc się tego podejmie i dla stabilności przydatne jest przeszycie na nosku (jeśli jest nakładany to jest ok, ale przy braku jak w tym modelu może być problem).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2023 o 14:15, Adam1983 napisał:

Dzięki faktycznie szału nie ma ,ciężko coś znaleźć do 1000 zł w miarę ładnego na zimę do codziennego użytkowania 

Obecnie tak, choć jeszcze rok czy 2 lata temu wybór był całkiem niezły. Najlepiej szukać na jakichś olx/vinted/ebay itp. - zdarzają się nowe pary wystawiane nawet o połowę czy więcej taniej, bo ktoś np. przegapił termin zwrotu, kwestia tylko upolowania właściwego rozmiaru. Z w miarę sensownych butów w niższej cenie mogę polecić z własnego doświadczenia ten model - choć z uwagi na ogólny wygląd i dość wąskie kopyto to raczej opcja mniej casualowa niż te z Ochnika:
https://kh-shoes.com/pl/p/Lord-Trzewiki-Cap-toe-Czarne/365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 10.08.2023 o 00:27, Adam1983 napisał:

Też myślałem o tym modelu ale miałem już jedne z Lorda i okazały się kiepskiej jakości ,kupiłem drugi model i były strasznie nie wygodne ,do tego stopnia że chodzenie w nich to była udręka. Ale chyba spróbuje i dam im trzecią szansę. Dzięki za pomoc . Pozdrawiam 

Zawsze możesz spróbować Clarks. Robią całkiem solidne buty, no i wygodne. Kwestia estetyki czy Ci pasuje np cos takiego

Kozaki Clarks Batcombe Lord 261348577 Black | eobuwie.com.pl

Clarks BATCOMBE LORD Czarny - Bezpłatna dostawa | Spartoo.pl ! - Buty Buty za kostkę Meskie 679,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.