Skocz do zawartości

Zakupy z Herring, prośba o pomoc w ocenie stanu


spacerowicz92

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzisiaj dotarły do mnie buty z trwającej aktualnie wyprzedaży na herringshoes.co.uk

Niestety, na obu butach dostrzegam liczne skazy - czy to normalne że trafiają w takim stanie? To mój pierwszy zakup GYW od tego producenta. Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby się wypowiedzieć? Jakieś porady co z tym dalej zrobić? Zostawić czy pisać do producenta?

 

https://imgur.com/a/HcyWNMZ link do galerii

I przykładowe zdjęcie

khVMiIa.jpg

Biorąc pod uwagę cenę może nie powinienem narzekać a skazy są do zamaskowania? Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Velahrn said:


Buty to typowe secondy. IMO bez problemu dowolna pasta sobie z tym poradzi. Jak promocja była dobra, to zostaw.

Dziękuję za pomoc. ~330 za GYW od solidnej marki to chyba bardzo dobry deal, więc nie spieszy mi się ze zwrotem, GYW trzewiki potrafią kosztować grubo powyżej 800zł. Tym bardziej że rozmiar jest niemal idealny - minimalnie na szerokość czuć ucisk ale to jest chyba do rozchodzenia. Zresztą może jestem nieprzyzwyczajony do dobrze dopasowanych butów bo do tej pory zawsze miałem sporo zapasu w czubku buta.

Konsultant z Herringa zaproponował wymianę Steepertona, na razie czekam na odpowiedź bo spytałem czy to się wiąże z jakimiś opłatami (mam etykietę zwrotną ale na stronie coś o tym mieli wspomniane). Jeśli tak, to sobie zostawię i nie będę zawracał głowy.

A jaka pasta by do tego pasowała? BATH mają dołączony krem od Herringa więc na jakiś czas wystarczy ale przydałby się jakiś sprawdzony specyfik do obu.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/2/2023 at 12:17 AM, Velahrn said:

Mam jeszcze jedno pytanie, czytam poradnik dotyczący pielęgnacji mr vintage i tam krem do skóry i pasta są wyszczególnione jako osobne pozycje. Czy w takim razie do tego kremu dobrze by było dokupić jakiś dodatkowy produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, spacerowicz92 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, czytam poradnik dotyczący pielęgnacji mr vintage i tam krem do skóry i pasta są wyszczególnione jako osobne pozycje. Czy w takim razie do tego kremu dobrze by było dokupić jakiś dodatkowy produkt?

Zasadniczo, krem jest do koloru i odżywienia, pasta dla połysku i wykończenia. Spokojnie sam krem wystarczy.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.