Jump to content

Buty Red Wing Iron Ranger


dawid99
 Share

Recommended Posts

Zamierzam kupić buty Red Wing Iron Ranger,cena jest wysoka i w kilku sklepach oscyluje w granicach ok 1600zł. Na stronie Red Wing Polska znalazłem taki oto model https://www.redwingpolandoutlet.com/red-wing-iron-ranger-6inch-boot-in-amber-harness-leather-buty-robocze-męskie-8111-p-530.html w śmiesznie niskiej cenie 456 złj ak na ten model dodatkowo w ofercie znajduje sie pełna rozmiarówka wraz z połówkami. Czy to jest jakaś podróbka czy o co chodzi,bo nie wiem za bardzo ,inna metoda szycia została zastosowana w tej wersji ? Lepiej kupić  tańszy czy zainwestować w ten droższy model?

Link to comment
Share on other sites

Jak słusznie napisał filip, ta strona to oszustwo. Praktycznie 100 % stron, które oferują wszystkie modele, z pełną rozmiarówką, w cenie przecenionej o 50 i więcej %, to scam.

Jako, że mam dobry humor, nauczę Cię, jak odróżniać w Internecie scam od prawdziwego sklepu.

Dwie pierwsze cechy już mamy, są to:

1. Pełna rozmiarówka, dostępne wszystkie modele

2. Wszystko jest przecenione.

Dalej

3. Brak adresu lub adres jest nieprawdziwy. Czy tak jest w istocie? Jako podmiot odpowiedzialny za stronę/ administrację danymi osobowymi wyszczególniona jest firma Media Port Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Poznaniu Przy Ul. Skarbka 11/1.

Co wygooglujemy ,gdy wpiszemy ten adres? M.in. taką historię:

http://www.kobietarakieta.pl/nikeairpresto-pl/

I tutaj w komentarzach możemy przeczytać ciekawą rzecz: "

firma Media Port Sp. z o.o., która w polityce prywatności na stronie sklepu Nikeairpresto.pl jest wpisana jako administrator danych osobowych, też padła ich ofiarą. Sklep posługuje się starymi, nieaktualnymi danymi tej firmy, sklep posiada kilka domen o podobnych nazwach – Nike ma w nazwie zawsze. Kontaktowałam się z tą firmą i powiedziano mi, że sprawa jest od roku zgłoszona na policję i nic… sklepy działają nadal i oszukują kolejnych klientów, którzy zgłaszają się z roszczeniami do firmy Media port. Jeśli ktoś chce zgłosić tą sprawę, to proponuję do Prokuratury Krajowej:
Prokuratura Krajowa
ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa

i koniecznie napisać, że rzekomy Administrator danych osobowych Klienta – Sklep: firma Media Port Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Skarbka 11/1 – zgłosiła też tą sprawę rok temu na policję.
Piszcie – im nas więcej, tym lepiej a może ktoś następny nie będzie oszukany. Wystarczy załączyć wydruki korespondencji mailowej i krótki opis sprawy. Gabi"

4. Kulawe / nieprofesjonalne tłumaczenie regulaminu i innych części strony. Poczytaj to: https://www.redwingpolandoutlet.com/privacy.html Polszczyzna jak z translatora (a właściwie - to jest polszczyzna z translatora).

5. Dane do kontaktu - brak emaila, adresu do korespondencji, telefonu. A jak jest tutaj? https://www.redwingpolandoutlet.com/contact_us.html Voila!

  • Like 2
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.