Jump to content

Garnitur od Gulczyńskiego ze Świdnicy


pniklewicz
 Share

Recommended Posts

Uważam, że marynarka bardzo brzydko leży w ramionach; wygląda zresztą na zbyt szeroką. To jest taki mój "konik", ale w sumie po to się nosi marynarkę, zwłaszcza garniturową (z konstrukcją ramion), aby wyrównywała co trzeba i dawała ładną, prostą linię, ew. lekko wypukłą krzywą. To linię ramion w marynarce najbardziej widać. U Ciebie ramiona są wklęsłe (zagięte w dół); dla mnie w marynarkach RTW jest to dyskwalifikujące. Marynarki szyte na miarę powinny z automatu lepiej leżeć.

Szkoda, że nie jesteś w butach, bo wtedy byłoby widać długość spodni (no i nieco inaczej się układają). Ale to jest szczegół, który można łatwo skorygować. Ponadto - spróbuj robić zdjęcia z poziomu talii (mniej więcej połowy sylwetki). Lepiej widać proporcje.

Link to comment
Share on other sites

Człowiek uczy się współpracy z krawcem, niestety wymaga to czasu i pieniędzy ... :)

No nie, bez przesady z tą współpracą :) Można popełnić błąd, prosząc o krój niedopasowany do sylwetki itp. (np. na 3 guziki zamiast na 2, albo za krótką, albo źle umieścić zapięcie). Ale pierwszy lepszy Hilfiger z półki będzie lepiej leżał w ramionach. Tutaj krawiec się po prostu nie popisał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.