Skocz do zawartości

Red Wing Iron Ranger - alternatywa?


Keplin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

RW08111C_MUL_N1_0418?position=S&crop=no&

Bardzo podobają mi się te buty (Red Wing Iron Ranger https://www.redwingshoes.com/heritage/mens/Iron-Ranger-08111.html). Niestety nie są sprzedawane w Polsce. Polecicie coś podobnego ( trzewiki ze skóry naturalnej, przyczepna podeszwa gumowa, solidne buty do pracy i na zimę )?

Z góry dziękuję

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawcio napisał:

Są dostępne stacjonarnie w sklepie Faster Dog na Marszałkowskiej. Nieco taniej można upolować np. na showroomie.

Polemizowałbym, czy taniej - złotówka leci teraz na łeb, na szyję ;).

Ze stacjonarnych sklepów, gdzie te buty można kupić, to na pewno warszawski Faster Dog, tak jak przedmówca wspomniał, w Krakowie chyba mają je tez w Sneaker Studio na Starowiślnej.

Co do pytania autora tematu - jest bardzo wiele firm produkujących tego rodzaju obuwie, niestety prawie wszystkie są ze Stanów, a dostępność w Europie jest mocno ograniczona. Z wyższej półki - Viberg, Nicks, Wesco, White's, Alden. Półka średnia - Danner, Wolverine 1000 mile, Thorogood, Thursday Boots, Grant Stone i wiele innych. Półka niższa - Merrell, Timberland i wiele innych (chyba tylko te ostatnie dostaniesz bez problemu w Polsce, choć są klejone, nie szyte).

Iron Rangers to bardzo fajny entry level, te buty są tak popularne nie bez przyczyny. Mają pewne wady - czasem kłopot bywa z kontrolą jakości, a okres rozchodzenia jest bolesny - są jednak bardzo porządne i wytrzymałe, a rozchodzone - bardzo wygodne. Ja mam bardzo podobny model Blacksmith, używam chyba z siedem lat, często jest to mój "but z wyboru" (gdy wiem, że będę na nogach cały dzień, wybieram właśnie te buty).

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.