Jump to content

Garnitur trzyczęściowy granatowy - Jan Kubczak


phantom
 Share

Recommended Posts

Dzięki za radę:) Rzeczywiście stoję jakbym połknął kij. Miara została zdjęta jednak, kiedy miałem bardziej swobodną pozę. Już się nauczyłem, że do miary trzeba stanąć w jak najbardziej naturalnej pozie. Mam marynarkę, do miary której stanąłem wyprostowany, a później kiedy ją nosiłem kołnierz odstawał przy naturalnej, trochę pochylonej sylwetce. Trzeba to było w niej poprawić. Przy tym zamówieniu zwróciłem również na wszycie kołnierza, tak aby materiał pod nim się nie marszczył. Pierwsze koty za płoty. Zobaczymy, co będzie przy II przymiarce.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, na tym etapie szycia jest za długa. Docelowo ma być skrócona i zakrywać pośladki. Przy wcześniejszych zamówieniach miałem kłopot z za krótkimi marynarkami. Wiadomo, że lepiej marynarkę skrócić niż wydłużyć. Kolejna przymiarka pod koniec tego tygodnia, więc już pewnie marynarki (ta i dwurzędowa z innego tematu) będą miały odpowiednią długość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.