Jump to content

adh

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About adh

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Szanowni Panowie, pozwolę sobie ponowić pytanie o wełnę od Loro Piana: czy ktokolwiek z Was (a skądinąd wiem, że część forumowiczów ma doskonałe rozeznanie, co i gdzie) może wskazać krawca mającego w ofercie wełny tegoż producenta? Zamierzam zamówić spodnie pasujące do marynarki i nie jest dla mnie istotne, czy krawiec będzie z Warszawy, Radomia czy Szczecina. Przekopałem eBay, guglowałem i jak dotąd znalazłem jedynie krawca we Francji posiadającego poszukiwany materiał (Tasmanian Super 130's) ale ów winszuje sobie za parę niecałe 1000 Euro, co uważam za nieco wygórowana cenę. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc? Będę niezmiernie wdzięczny.
 2. Jako nowy, acz od wielu lat czytający to zacne forum (dzięki któremu liznąłem co nieco wiedzy) kłaniam się wszystkim forumowiczom. Mam uprzejme pytanie: poszukuję mianowicie wełny Loro Piana Tasmanian Super 130', gładki grafit oraz grafit tenis. Czy ktokolwiek mógłby wskazać miejsce, gdzie miałbym szansę ów materiał kupić? Pytałem w szarmant.pl, niestety-pudło. Będę wdzięczny za wszelaką podpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.