-
Postów
74 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez D.T.
-
@ppp Co do SuSu to większość spodni jest dosyć wąska, marynarki w biodrach też są raczej wąskie. Generalnie standardowy krój jest na osobę wysoką i szczupłą. Niewątpliwym plusem jest bezproblemowy zwrot, dobre materiały w przystępnej cenie. Rzuć okiem szybko bo otworzyli (chyba) dzisiaj outlet. http://eu.suitsupply.com/pl/outlet hasło (hahaha) to firstaccess Jeśli zdecydujesz się na szycie to śmiało pisz na priv. PS Koniecznie przejrzyj prace p. Tarasenki w dziale o bespoke.
-
Dzisiaj było akuratnie Temperatura ok 15 stopni, może trochę więcej. Do tego silny wiatr i raczej większe zachmurzenie. Mieszkam na północy Polski i pogoda bardzo często nie rozpieszcza Na ogół dobieram cięższy dół i lżejszą górę ze względu na większą ilość warstw.
-
-
Na forum trójmiejskim często poleca się Stenkę, widziałem kilka jego garniturów na zdjęciach i też na żywo. Myślę, że miejsce warte polecenia i cena przystępna. Tarasenko to na prawdę wysoka półka, garnitury są świetnie odszyte (chyba jedne z najlepszych jakie widziałem z trójmiasta) i na miejscu jest bardzo duży wybór tkanin. Też jestem z trójmiasta i szyję na miarę od kilku lat, jeśli zdecydujesz się na uszycie np. u p. Tarasenki to z chęcią pomogę Ci przejść przez pierwsze Bespoke. Jeśli będziesz chciał możemy się gdzieś spotkać i na spokojnie wszystko omówić na bazie zdjęć, rysunków żurnalowych, książek, etc. Mam dużo wolnego czasu, a taki wspólny projekt to świetna zabawa i sama przyjemność Ja od dłuższego czasu mam problem z garniturami konfekcyjnymi ze względów anatomicznych - są za wąskie w biodrach. Co do przecierania to zależy to od samej tkaniny ale też kroju spodni. Zauważyłem, że spodnie opięte na udach przecierają się dużo szybciej.
-
Rękawiczki damskie, (osoba zamawiająca pomyślała o wygodzie zapinania i wybrała zatrzask, ja tam lubię swoje guziki... tylko nie lubię ich zapinać... w sumie to tego drugiego, z pierwszym nie ma problemu ), uszyte ze skóry koźlęcej. W jednym i drugim przypadku dopasowanie rękawiczek jest rewelacyjne.
-
Męskie rękawiczki szyte ręcznie, zapinane na guzik... (po co ja się na to uparłem? pierwszą zapinam bez problemu ), ircha z sarny. Po tym zamówieniu już nigdy nie kupię rękawiczek RTW
-
-
Spotkania forumowiczów BwB Trójmiasto i okolice
D.T. odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Ja również dziękuję za świetny wieczór, spotkania z wami to jak zwykle sama przyjemność! Załączam kilka zdjęć.- 258 odpowiedzi
-
- 6
-
-
- spotkania
- trójmiasto
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Spotkania forumowiczów BwB Trójmiasto i okolice
D.T. odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Ja również chętnie się pojawię (tym razem na pewno)- 258 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- spotkania
- trójmiasto
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Spotkania forumowiczów BwB Trójmiasto i okolice
D.T. odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Mi niestety 14 nie pasuje ale 21 jak najbardziej mogę. Może jeśli będzie ładna pogoda to część spotkania odbędzie się w plenerze?- 258 odpowiedzi
-
- spotkania
- trójmiasto
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
-
Spotkania forumowiczów BwB Trójmiasto i okolice
D.T. odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Również dziękuję za bardzo miłe spotkanie! Nie ma to jak dobre towarzystwo i dobre cygaro. Czekam na powtórkę.- 258 odpowiedzi
-
- spotkania
- trójmiasto
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie protekcjonalnie... z dystansem i lekko ironicznie Przeprowadziłem się do Gdańska jakieś 3 lata temu i naprawdę to była dobra decyzja. Miasto jest całkiem ładne i klimat bardzo mi odpowiada... każdemu polecam. Niestety Kresy i inne czasy muszą pozostać jedynie w sercu. Poza kresami robię też reko średniowiecza (także konno). Ostatnio założyliśmy nawet małą grupę więc jak ktoś byłby chętny do uczestnictwa to zapraszam na priv.
-
Szabla husarska vel czarna. Preferuję szable z kabłąkiem i paluchem, moim zdaniem najwygodniejsze rozwiązanie przy cięciach z konia.
-
Istniała bardzo ciekawa koncepcja "garnituru polskiego" opartego na żupanie... niestety po wojnie wszystko upadło. Faktycznie często były to małe dzieła sztuki opływające jedwabie, złoto i wschodnie ozdoby. Sam zajmuję się rekonstrukcją więc mam to szczęście i czasami żupan (niestety tylko wełniany, a nie jedwabny) zakładam. Co do spodni w kratkę... Czasami pozwalam sobie na lekkie odpłynięcie ale zdecydowanie zwracają one uwagę (nawet bardziej niż cylinder), mi to nie przeszkadza... a w prowincjonalnym Gdańsku przechodzi . P.s. Gdzieś w głębi serca wierzę, że żupany kiedyś wrócą. Zdjęcie (pewnie to trochę offtop) ku pokrzepieniu serc.
-
-
Spotkania forumowiczów BwB Trójmiasto i okolice
D.T. odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Ja również chętnie się pojawię. Myślę, że winoteka to świetny pomysł. Już od jakiegoś czasu chciałem sprawdzić to miejsce.- 258 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- spotkania
- trójmiasto
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Berwick 3577
-
-
-
Można powiedzieć, że to mój pierwszy post na forum więc chciałbym się z wszystkimi przywitać. Chciałem wrzucić to już wczoraj ale nie zdążyłem.
-
Konkurs Republic of Ties - "Freedom & Ties"
D.T. odpowiedział(a) na Republic of Ties temat w Konkursy i licytacje
Wolność to wybór, także wybór wolności i jej świadomość. Windsor, Albert, four in hand, muszka, knit, fular... a może nic? Wybór należy do Ciebie!- 30 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- Republic of Ties
- Krawaty
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
