Skocz do zawartości

PantaRhei

Użytkownik
  • Postów

    281
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PantaRhei

  1. pomyłka nie ten link, chodziło o te.... kopyto hiro. https://meermin.es/articulo.php?idArt=2338
  2. https://meermin.es/articulo.php?idArt=4584
  3. Dziękuje za opinie! Dotarła do mnie rownież wiadomość zwrotna od Meermina (b.szybko), w której polecili mi rozmiar 11,5 bądź 12.... Ja skłaniałem sie ku 11, zobaczymy, bez metody prób i błędów sie chyba nie obędzie.
  4. Moze ktoś ma podobne wymiary i podpowie jaki rozmiar wybrać przy długości stopy 29,5cm?
  5. Whitesnake to burgundy?
  6. Jesli nie ma konkretnych informacji czy papierów po przeglądzie to nigdy nie wiadomo jakiej on był jakości... U Pana Marka z pewnością można liczyć na najwyższy poziom usług, jest starszym cechu w Warszawie....
  7. Sprężyna i bęben mogą byc juz bardzo brudne, a i sama sprężyna moze juz do wymiany, jesli długo służy i wcześniej nie była wymieniana.... A w ogół był serwisowany po zakupie?
  8. Właśnie doczytałem, że w ten weekend Kraków, czekamy na Warszawę...
  9. Benevento nie można nigdzie (Warszawa) zobaczyć? tylko Internet?
  10. ogólnie rzecz ujmując dla osób szczupłych i wysokich lepsze są spodnie z wysokim czy niskim stanem?
  11. Czy przewidywana jest reedycja tych krawatów o większej długości?
  12. PantaRhei

    Marka Crownhill Shoes

    jak Crownhille wypadają na tle Meermin'ów np.monki? jakoś wykonania, skóra, tęgość
  13. A crownhill to tak bardziej Brewick czy meermin?
  14. Ok rozumiem, dopiero zaczynam poruszać sie po meandrach obuwia luksusowego i juz głowa boli od wachlarzu możliwości... A pije oczywiscie do zakupu swoich pierwszych monków
  15. W takim razie meermin jest wyżej pozycjonowany niż Brewick? A jak w stosunku to crownhill? Loake? A Partenope tak na poziomie Gordonów?
  16. Fatalnie to wygląda, tyle wad..... nie odebrał bym takich butów. Mówicie o paście typu pommadier/krem czy wosku?
  17. Dziękuje, zaraz obadam tę markę!
  18. Pierwsze monki najchętniej zakupiłbym z licowej skory w odcieniach brązu, przeznaczenie to głownie stroje koordynowane Klasycznebuty.pl oczywiscie śledzę, niestety w tej cenie sa tylko GB, o których urodzie (głownie kopyto) Koledzy nie wypowiadali sie pochlebnie.... A partenope... Ciekaw jest opinii, niestety licowych nie maja.
  19. Ciegle w poszukiwaniu jakiś sensownych monków do ok 600zł.... Dzięki za opinie!
  20. Cennik gdzie sie znajduje?
  21. A co Panowie powiecie o tych monkach?
  22. Zamów i sam sprawdź oraz przekaz spostrzeżenia innym.... W mango sa bezproblemowe zwroty.
  23. Świetne szkoda, ze cena większa niż sie spodziewałem :/ Będą dostępne dłuższe niż te standardowe?
  24. PantaRhei

    Lustrzany połysk

    Pierwsze smarowanko nowego nabytku.... Oczywiscie Saphir.
  25. Pisałem do doleath, niestety nie sprzedadzą, tylko w zestawie z szelkami... Może faktycznie popytam kaletników... Myślicie, ze wiecej niż 20zl może sobie policzyć? Pytam, ponieważ znalazłem w USA za 6$ plus wysyłka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.