Skocz do zawartości

TomiW01

Użytkownik
  • Postów

    803
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez TomiW01

  1. Heinz, dla mnie super stylizacja tom______i
  2. A może lepiej krawat bez wzorów? Wnętrza kurtki nie widać przy noszeniu tom______i
  3. Panowie, obejrzałem buty, wg mnie na nosku nie mam jakichkolwiek zmian. Akurat noski, tak mi się wydaje, najpiękniej wyglądają w tych, budżetowych, butach tom______i
  4. ? tom______i
  5. Ej Panowie, nie jestem w garniturze na pogrzebie i nie załatwiam też dziś kontraktu na dostawę boeningów[emoji4] nie pracuję też w banku przy udzielaniu kredytu we frankach[emoji2] Wydaje mi się, że w casualowej stylizacji kolorowe sznurówki są jak najbardziej. No bo czemu nie? tom______i
  6. Oranje tom______i
  7. Marcin_L to berwicki? tom______i
  8. Tu nogawki podwinięte [emoji2] tom______i
  9. Zadebiutowały oxfordy meermin MTO na kopycie Hiro w tęgości G. https://www.meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=123 tom______i
  10. Piękne, naprawdę [emoji2]piękne tom______i
  11. TomiW01

    Mała renowacja

    Wiosenne porządki czas zacząć[emoji2] tom______i
  12. Bardzo ładne zestawienia powyżej[emoji4] A ja dziś mam na sobie takie tom______i
  13. Na jaką stopę są as more, tzn na jakim kopycie? tom______i
  14. No nareszcie dobra sala dla mnie[emoji2] tom______i
  15. [emoji169][emoji170][emoji171][emoji172][emoji173]️tom______i
  16. O żesz k..., rewelka[emoji2] tom______i
  17. TomiW01

    Wittchen czy G&B/Berwick

    Witam, ten model, 2428, ma tęgość F. Jedną z nauk jaką wyniosłem z czytania tego forum i opinii innych kolegów jest nieporównywanie kopyt różnych producentów. Kopyto G Berwicka jest dużo szersze niż te F (mam buty na obu). Te wymagały rozchodzenia. Może jak zamówię 0,5 numeru większe Yanko będą pasować? Moim problemem nie jest szeroka stopa, lecz chyba ciut wyższe podbicie. Jak nie wybróbuję nie będę wiedział. Co ja zrobię, że zaczynam tonąć, jak niektórzy koledzy[emoji2].tom______i
  18. TomiW01

    Wittchen czy G&B/Berwick

    Moje berwicki, nie żałuję tom______i Ale Yanko jeszcze kupię... w tym miesiącu
  19. TomiW01

    Mała renowacja

    Moje brougsy g&b po wiosennej renowacji. Mam je od września, bardzo często były użytkowane tej zimy. Zdecydowałem się na renowację, ponieważ nieumiejętnie przed zimą został nałożony tłuszcz (nadmiar wychodził przez załamania) oraz była nałożona zbyt duża ilość wosków. Dodatkowo, chociaż pracuję w biurze mam styczność z sadzą, która bardzo pigmentuje ubrania i buty. Miałem dość sceptyczne podejście do różnej maści renomatów, renovatorów itp. Po mojej renowacji mogę powiedzieć, że myliłem się. Zdjęcia mogą nie oddawać nowej jakości, ale proszę wierzyć, że efekt jest piorunujący. Najlepszy efekt dało, wydaje mi się, użycie renowatora Saphira. Po jego użyciu but prawie wrócił do normy, trochę kremu i wosku spowodowało, że wg mnie buty wyglądają lepiej niż od razu po zakupie. tom______i
  20. TomiW01

    Suit Supply

    Super artykuł, wyczerpujący i dający do myślenia, np. odpowiada ma pytanie, dlaczego przeciętni mieszkańcy zachodniej i południowej Europy ubierają szykowniej od przeciętnych mieszkańców Europy wschodniej tom______i
  21. Bardzo, bardzo tom______i
  22. Wybrałem mahoń, bo faktycznie ni to brąz ni burgund tom______i
  23. A co sądzicie o ich innych marynarkach? Jasnych np. ten http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-53b-222-k-3353-16842-p Granatowych w deseń http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-40a-222-k-3349-16912-p Czy niebieskich http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-35a-222-k-3346-16844-p Wydają się fajne. Ale czekam na opinie. tom______i
  24. Casual Friday tom______i
  25. Wydaje się klasyczna... Dla kogoś z klasyczną stopą[emoji4] tom______i
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.