TomiW01
Użytkownik-
Postów
803 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
7
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez TomiW01
-
Heinz, dla mnie super stylizacja tom______i
-
A może lepiej krawat bez wzorów? Wnętrza kurtki nie widać przy noszeniu tom______i
-
Panowie, obejrzałem buty, wg mnie na nosku nie mam jakichkolwiek zmian. Akurat noski, tak mi się wydaje, najpiękniej wyglądają w tych, budżetowych, butach tom______i
-
? tom______i
-
Ej Panowie, nie jestem w garniturze na pogrzebie i nie załatwiam też dziś kontraktu na dostawę boeningów[emoji4] nie pracuję też w banku przy udzielaniu kredytu we frankach[emoji2] Wydaje mi się, że w casualowej stylizacji kolorowe sznurówki są jak najbardziej. No bo czemu nie? tom______i
-
-
Marcin_L to berwicki? tom______i
-
-
Zadebiutowały oxfordy meermin MTO na kopycie Hiro w tęgości G. https://www.meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=123 tom______i
-
Piękne, naprawdę [emoji2]piękne tom______i
-
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
Na jaką stopę są as more, tzn na jakim kopycie? tom______i
-
No nareszcie dobra sala dla mnie[emoji2] tom______i
-
[emoji169][emoji170][emoji171][emoji172][emoji173]️tom______i
-
O żesz k..., rewelka[emoji2] tom______i
-
Witam, ten model, 2428, ma tęgość F. Jedną z nauk jaką wyniosłem z czytania tego forum i opinii innych kolegów jest nieporównywanie kopyt różnych producentów. Kopyto G Berwicka jest dużo szersze niż te F (mam buty na obu). Te wymagały rozchodzenia. Może jak zamówię 0,5 numeru większe Yanko będą pasować? Moim problemem nie jest szeroka stopa, lecz chyba ciut wyższe podbicie. Jak nie wybróbuję nie będę wiedział. Co ja zrobię, że zaczynam tonąć, jak niektórzy koledzy[emoji2].tom______i
-
-
Moje brougsy g&b po wiosennej renowacji. Mam je od września, bardzo często były użytkowane tej zimy. Zdecydowałem się na renowację, ponieważ nieumiejętnie przed zimą został nałożony tłuszcz (nadmiar wychodził przez załamania) oraz była nałożona zbyt duża ilość wosków. Dodatkowo, chociaż pracuję w biurze mam styczność z sadzą, która bardzo pigmentuje ubrania i buty. Miałem dość sceptyczne podejście do różnej maści renomatów, renovatorów itp. Po mojej renowacji mogę powiedzieć, że myliłem się. Zdjęcia mogą nie oddawać nowej jakości, ale proszę wierzyć, że efekt jest piorunujący. Najlepszy efekt dało, wydaje mi się, użycie renowatora Saphira. Po jego użyciu but prawie wrócił do normy, trochę kremu i wosku spowodowało, że wg mnie buty wyglądają lepiej niż od razu po zakupie. tom______i
- 1 311 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Super artykuł, wyczerpujący i dający do myślenia, np. odpowiada ma pytanie, dlaczego przeciętni mieszkańcy zachodniej i południowej Europy ubierają szykowniej od przeciętnych mieszkańców Europy wschodniej tom______i
-
Bardzo, bardzo tom______i
-
Wybrałem mahoń, bo faktycznie ni to brąz ni burgund tom______i
-
A co sądzicie o ich innych marynarkach? Jasnych np. ten http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-53b-222-k-3353-16842-p Granatowych w deseń http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-40a-222-k-3349-16912-p Czy niebieskich http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-35a-222-k-3346-16844-p Wydają się fajne. Ale czekam na opinie. tom______i
-
-
Wydaje się klasyczna... Dla kogoś z klasyczną stopą[emoji4] tom______i
