Jump to content

dave-8

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About dave-8

 • Rank
  Zwykły
 1. Salon Beaty Miśkiewicz na Sienkiewicza przy Nawrot jest całkiem ok.
 2. To co polecasz na lato w takim razie?
 3. Potwierdzam że ten drugi model jest lepszy (mam oba).
 4. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?
 5. Hehe. Wystarczy nosić je 2 lata. Myć zwykłym mydłem i wodą (raz na pół roku) i pastować zwykłą pastą (np. kiwi)
 6. Witam, Ostatnio zakupiłem trochę produktów saphira na stronie multirenowacja.pl - zestawy do skóry licowej i zamszu/nubuku. Jestem bardzo zadowolony z wyników dla skóry licowej (dla nubuku na razie średnio). Poniżej efekty mojej renowacji/pięlęgnacji przed: po: Poniżej kolejność aplikowanych kosmetyków: 1. Mycie mydłem do skór 2. Renomat (zużyłem go sporo - swoją drogą polecam robić to w gumowych rekawiczkach bo kontakt ze skórą dłoni nie jest przyjemny) 3. Renowator 4. Tłuszcz do skór 5. Krem pommadier 6. Pasta (czubki i tyły) Teraz mam pytanie jak je odświeżyć po kilku noszeniach? Wystarczy przetrzeć mokrą szmatką i pojechać pommadierem + pastą? Czy renowatorem i tłuszczem też? Do butów zamszowych użyłem 1. Omnidaim 2. Dużo szczotkowania metalową szczotką 3. Renovetine w sprayu Niestety nie wyglądają zadowalająco (zdjęcią wrzucę jakoś następnym razem) i pewnie będzie się musiało skończyć na zmianie koloru.
 7. No w butach przeszedłem jakieś 2-3 metry więc nie mogą mi tego nie uznać. Poza tym było to widoczne od razu jak wyjąłem je z pudełka. Richmond W każdym razie zadecydowałem, że wymienię na G. Pan z Herringa napisał, że różnica w szerokości pomiędzy F a G to jakieś 2-3mm. Niby nie dużo ale zobaczymy.
 8. Witam, Właśnie kupiłem swoje pierwsze buty w Herring Shoes. Rozmiar 10,5; szerokość F. Myślicie, że buty wyrobią się na tyle, że przyszwa się zejdzie? Jest sens wymieniać na G? Ponadto po dokładnym obejrzeniu zauważyłem takie zmarszczki/spękania na skórze: Czy według was to normalne?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.