Skocz do zawartości

Sekret

Sympatycy
  • Postów

    566
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Sekret

  1. Sekret

    Syczenie w butach

    W co najmniej dwóch parach butów jesli dobrze pamiętam, ten problem nie minął tzn minął ale wraz z butami:). Sprawy o których pisze był parę lat temu, w ostatnio kupowanych butach nie miałem takich problemów
  2. Sekret

    Syczenie w butach

    piotreek7 Byłem z jedną parą u szewca ale nic nie poradził, było to na tyle dawno temu, ze nie pamiętam co dokładnie mówił na ten temat.
  3. W moko 61 można też dostać takie okulary bezoprawkowe, własnie nabyłem, http://www.megabrille.de/titanflex-823006-70-brille.htm
  4. Zwracam honor oficjalnie!
  5. Będziesz chodził w butach ze skórzaną podeszwą przez całą jesień (mokro plus śnieg) i wytrzymają? Mówię o prawdziwej zimie jesieni i zimie, nie takiej, jaka była w tym roku, że prawie nie było śniegu, i o prawdziwym chodzeniu, a nie jeżdżeniu samochodem do pracy i z pracy i wychodzeniu najwyżej z samochodu do domu czy sklepu. Jeśli tak, i buty ze skórzaną podeszwą użytkowane cały rok w tym w okresie wrzesień-marzec gdy jest mokro i śnieżno wytrzymają tzn. skórzana podeszwa wytrzyma, to szacun dla butów i zwracam honor (butom i Ingvarowi rzecz jasna).
  6. Moim zdaniem ta bosmanka jest za krótka, plus bosmanki z takimi guzikami jak na zdjęciach prezentują się dużo gorzej niż te z militarnymi (bez dziurek, z mocowaniem z tyłu)
  7. Ingvar, "buty w stanie ze sklepu powinny być do użytku" - nie zgadzam się. Na nasz klimat jesienno-zimowy, nie nadają się żadne buty ze skórzaną podeszwą, ja wszystkie buty podzelowuję i budżetowe Ryłko/Kazar, wytrzymują 2-3 lata. Przypuszczam, że nie klej puścił tylko skóra na podeszwie namokła i dlatego odeszła. Oczywiście ni9e widziałem butów więc trochę strzelam w ciemno.
  8. Sekret

    Syczenie w butach

    Zdarzało mi się z niektórymi butami, potwierdzam, że to wkurza, może idź do szewca
  9. Ingvar a podbiłeś gumą? Też mam derby od Ryłko, kupione chyba około rok temu, podzelowałem i nic się nie dzieje
  10. Na podstawie ostatnich budżetowych zakupów butów Ryłko (inne modele casualowe) mogę powiedzieć, że niezbyt wygodne i sztuczna wkładka w środku więc średni komfort chodzenia dłużej niż kilka godzin. Poza tym skóra słaba. Generalnie same wady. Kupiłem je tylko dlatego, że po tym jak jednocześnie rozpadły mi się dwie pary starych butów, potrzebowałem na szybko czegoś taniego, jedne będą do pracy w ogródku (błoto itp., nie będzie mi ich szkoda) a drugie fajnie wyglądają i będą na krótkie wypady na mieście. Także nie polecam butów casual tej firmy/.
  11. Miałem kiedyś bardzo podobne Kazary, przechodziłem w nich 2-3 lata,
  12. Sekret

    Marka Loake

    Przenieść do wątku TK MAXX, nie kasować.
  13. A wpinka w butonierce?
  14. Porblem z mailami do Markowskiego miała IwonaG, nie ja, ja podałem przykład błyskawicznych odpowiedzi z innych sklepów na maile
  15. Takie ceny butów, a nie chce im sie odpisać na maila.... Dla mnie to dyskredytuje firmę. Bexley i KlasyczneButy.pl odpisały mi błyskawicznie na moje zapytania, tak samo duży moloch Zalando, kolega Daniel z Saphire jest też dostępny prawie online... To jest obsługa, którą doceniam.
  16. Orphan, Zestaw mi się też bardzo podoba, Co masz w butonierce bo słabo widać i skąd masz te spinki z kotwicą??
  17. Ktoś pomoże?
  18. Koledzy, przymierzam się do zakupu lotników, nie kupowałem nigdy butów na odległość i zależy mi na tym aby przymierzyć przed zakupem, wiem, że zawsze można oddać ale koszty wysyłki za granice podnoszą cenę butów stąd wolałbym kupić w sklepie stacjonarnym lub w polskim sklepie internetowym. W klasycznych butach wypatrzyłem takie oto Berwick http://www.sklep.klasycznebuty.pl/280,berwick-3639.html Buty tej marki pojawiały się w niektórych postach i były to opinie pozytywne. Co sądzicie o tych konkretnych butach (jakość do ceny?) Czy poza tym, możecie zaproponować coś jeszcze do kupienia w Polsce? Podobają mi się też Yanko ale cena zdecydowanie wyższa http://www.patine.pl/yanko-style-201-goodyear-welted.html Podobnie te (ale wydają się być bardzo wąskie w palcach i też są droższe od Berwick): http://www.sklep.klasycznebuty.pl/146,6903-carlos-santos.html
  19. Uszyłem u Pani Walentyny jedną koszulę rok temu i jestem z niej zadowolony, natomiast generalnie ceny koszul MTM/Bespoke moim zdaniem są za wysokie i efekt końcowy w porównaniu z koszulami RTW po przeróbkach (a czasem nawet bez przeróbek) nie uzasadnia tak dużej różnicy cenowej. Moja koszula bardzo dobrze się pierze i prasuje.
  20. Sekret

    Eleganckie zegarki

    Wygląda jakby nie miał w ogóle szkła czy mi się zdaję?
  21. Sekret

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Fan Bobrego Buta - co to za buty?
  22. Mi się podobają te dwie tarcze i patent z łączeniem lańcuszkiem, rzadko kiedy możmna spotkac takie spinki. W Polsce w żadnym sklepie stacjonarnym, nigdy takich nie widzialem. Natomiast ten konkretny model akurat mi nie podchodzi, ale to kwestia gustu
  23. Moim zdaniem 50 za koszulę Wólczanki to cenowo dobra okazja, jesli trafisz na koszule, które Ci podpasują. Szkoda tylko, że z mankietami na spinki tam bieda....
  24. Sekret

    Eleganckie zegarki

    Bardzo fajny, mam 3 Orienty w tym dwa w nowo nabyte i uważam, że ta marka ma bardzo dobre ceny w stosunku do jakości i designu.
  25. Na Zalando było / jest parę sztuk w cenach 179-250 i jedna lub dwie mi się podobały, stąd moje pytanie, dzieki wszystkim za info zwrotne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.