Jump to content

Honey Badger

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Honey Badger

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @adamW podeślij im namiary na tę >>klik<< regulację i poczekaj na reakcję.
 2. Do czyszczenia midsoli można także użyć wody utlenionej w kremie.
 3. Większość butów, które są dobrze dopasowane powinny być wygodne. Czy jakaś konkretna para będzie dla Ciebie wygodna? To musisz ocenić sam, wszak każdy z nas pojmuje wygodę trochę inaczej. Do wcześniej wymienionych propozycji dodałbym jeszcze https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0538358016.html
 4. Tak, można postrzegać Pure Direct jak ustawienie wszystkich gałek regulacji barwy do pozycji neutralnej. Dodatkowo jak sprzęt jest wyposażony w jakieś polepszacze dźwięku lub inne cuda, to zostają one wyłączone. W sprzętach AVR tryb ten dodatkowo wygasza wyświetlacz, w taki sposób że ten podświetlał się tylko na moment kiedy kręciło się gałką głośności.
 5. Pure Direct omija i/lub wyłącza wszystkie układy mogące w jakikolwiek sposób wpłynąć na dźwięk. Jeżeli jest włączony - słuchasz muzyki tak jak została nagrana (+indywidualny koloryt wzmacniacza). Pomieszaj trochę gałkami od regulacji barwy dźwięku np. przytnij mocno tony niskie i dodatkowo podbij tony wysokie. Posłuchaj chwilę, a następnie włącz Pure Direct - różnicę powinieneś usłyszeć natychmiast.
 6. @Sztywniutko szukaj takich, które w nazwie mają słowo "balerinki". Mają one trochę inną konstrukcję niż zwykłe stopki tzn. pozostawiają odsłonięte niemal całe śródstopie. Choć słowo "balerinki" może sugerować, że są one przeznaczone dla kobiet, to w ofercie znajdują się też i wersje Unisex.
 7. Dopiero raczkuje w kwestii butów ale wydaje mi się, że te Lloyd'y są klejone.
 8. Cześć. Najprościej będzie wymienić parasol między nami.

  Paczkomat przy tym gabarycie nie wchodzi w grę, więc podaj proszę adres na jaki mam przesłać parasol kurierem.

  Na szczęście jeszcze się nie pozbyłem kartonu od Krzyśka W.

  Pozdrawiam.

 9. @nikitana zdjęciach na stronie producenta nie ma tego otworu. Może usunęli go od czasu Twojego zakupu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.