Skocz do zawartości

Garnitur - Do kogo w Katowicach na MTM


Tezeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.  Chciałbym sprawić sobie garnitur jednorzędowy (dwuczęściowy).  Kwota, którą chce przeznaczyć na ten zakup to max 3500 PLN.  Mocno rozważam zakup modelu od  Boggi Milano, konkretnie ten model https://www.boggi.com/en_PL/navy-blue-stretch-wool-nizza-suit-BO20P051201.html

Wydaje mi się, że rozmiarówka od Boggi byłaby dla mnie idealna. Jest to garnitur na konstrukcji half canvas ( chociaż po cichu chciałbym spróbować  czegoś  na pełnej konstrukcji).  Przynajmniej takie info., uzyskałem od sklepu. Niestety guziki przy rękawach są zamknięte a chciałbym rozpinane.  Można je jednak otworzyć ( nie wiem jak to rozumieć - może chodzi o poprawkę w tym temacie u krawca). Wybrałem ten model z uwagi na  mocne dopasowanie.  
Może jednak warto uszyć coś w systemie MTM do tej kwoty?  Pytanie do Was. Gdzie ewentualnie uszyć do tej kwoty garnitur? Mieszkam w okolicach Częstochowy, więc najlepiej Katowice, Łódz, w ostateczności Warszawa. Co myślicie o Poszetka.com, byłoby blisko. Myślałem również  o Zack Roman, ale to już Warszawa. Nie wiem również czego można się spodziewać przy tej kwocie. Garnitur na uroczystość weselną jako gość. Granat lub niebieski - wełna. Garnitur po uroczystości powinien nadawać się do powiedzmy „codziennego-roboczego” użytkowania, czyli taki dynamiczny, lekki styl. 

Panowie, proszę podpowiedzcie coś, w miarę możliwości. 

Ps. Chciałbym kupić jeszcze tkaninę- wełna( może jakaś mieszanka) na kamizelkę. To już uszyje mój krawiec. Nie wiem jednak gdzie kupić przyzwoity materiał i tu znowu prośba do Was :) o podpowiedz.  Chciałem zobaczyć materiały     , na stronie w odnośniku u Zacka, ale nie wchodzi mi link. Loom10.com 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja kupowałem kilka ubrań na miarę w poszetce.com i byłem zadowolony także polecam. Dodatkowo od jakiegoś czasu z tego co wiem qspółpracują z jakąś pracownią krawiecką z warszawy.

Polecam również kraviec.pl tam kilka garniturów MTM kupowałem, ale to już kraków....

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tezeusz sprawdź też Lazara w Rybniku. Mają też chyba sklep w Katowicach. Jest też wątek w forumowym przewodniku.  Na zdjęciach gotowców mają wprawdzie nieciekawe kroje. W MTM zrobią Ci wszystko jak chcesz. Bardzo kompetentnym doradcą jest Jakub. Był tutaj na Forum jako @JDC. 


 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.