Jump to content

Garnitur - Do kogo w Katowicach na MTM


Tezeusz
 Share

Recommended Posts

Witam Panowie.  Chciałbym sprawić sobie garnitur jednorzędowy (dwuczęściowy).  Kwota, którą chce przeznaczyć na ten zakup to max 3500 PLN.  Mocno rozważam zakup modelu od  Boggi Milano, konkretnie ten model https://www.boggi.com/en_PL/navy-blue-stretch-wool-nizza-suit-BO20P051201.html

Wydaje mi się, że rozmiarówka od Boggi byłaby dla mnie idealna. Jest to garnitur na konstrukcji half canvas ( chociaż po cichu chciałbym spróbować  czegoś  na pełnej konstrukcji).  Przynajmniej takie info., uzyskałem od sklepu. Niestety guziki przy rękawach są zamknięte a chciałbym rozpinane.  Można je jednak otworzyć ( nie wiem jak to rozumieć - może chodzi o poprawkę w tym temacie u krawca). Wybrałem ten model z uwagi na  mocne dopasowanie.  
Może jednak warto uszyć coś w systemie MTM do tej kwoty?  Pytanie do Was. Gdzie ewentualnie uszyć do tej kwoty garnitur? Mieszkam w okolicach Częstochowy, więc najlepiej Katowice, Łódz, w ostateczności Warszawa. Co myślicie o Poszetka.com, byłoby blisko. Myślałem również  o Zack Roman, ale to już Warszawa. Nie wiem również czego można się spodziewać przy tej kwocie. Garnitur na uroczystość weselną jako gość. Granat lub niebieski - wełna. Garnitur po uroczystości powinien nadawać się do powiedzmy „codziennego-roboczego” użytkowania, czyli taki dynamiczny, lekki styl. 

Panowie, proszę podpowiedzcie coś, w miarę możliwości. 

Ps. Chciałbym kupić jeszcze tkaninę- wełna( może jakaś mieszanka) na kamizelkę. To już uszyje mój krawiec. Nie wiem jednak gdzie kupić przyzwoity materiał i tu znowu prośba do Was :) o podpowiedz.  Chciałem zobaczyć materiały     , na stronie w odnośniku u Zacka, ale nie wchodzi mi link. Loom10.com 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja kupowałem kilka ubrań na miarę w poszetce.com i byłem zadowolony także polecam. Dodatkowo od jakiegoś czasu z tego co wiem qspółpracują z jakąś pracownią krawiecką z warszawy.

Polecam również kraviec.pl tam kilka garniturów MTM kupowałem, ale to już kraków....

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.