Jump to content

To może chukka


Dyjamentowski
 Share

Recommended Posts

Cały czas niezmiennie szukam jakichś fajnych butów chukka. Najchętniej licowych i ciemnoczerwonych albo ciemnobrązowych.

Najbardziej podobały mi się Barker Bergen Brandy Cobbler z Klasycznych Butów i jeszcze są w fajnej promocji, ale nie ma mojego rozmiaru (jak u Forda, dowolny rozmiar o ile jest to 42).

ccphdh5.jpg

Oglądałem też buty Chapman w Patine. Styl jak trzeba, ale kolor już nie taki idealny, a do tego nie wiem, czy jestem tutaj wystarczająco długo, żeby wydać 1700 zł na casualowe buty. Nie dostrzegam uzasadnienia tej ceny. 

84lH6vP.jpg

W związku z trunk show, który się tutaj przewijał, zajrzałem do Meermina. Znalazłem brązowe chukka wpadające w czerwień (wnoszę z linka), które są w cenie bardziej zbliżonej do moich oczekiwań (€180) martwi mnie trochę kopyto E. Nie mam szerokiej stopy, ale nie wiem, czy mam aż tak wąską. Swoją drogą, jak u nich jest z obsługą, wysyłką i ewentualnymi zwrotami?

HFxWSO3.jpg

Gdzie jeszcze powinienem poszukać? A może nie potrzebuję lepszych ofert tylko zmiany nastawienia i poszukać innego modelu, który spełni tę samą funkcję czyli jakieś inne uniwersalne casualowe buty na wiosnę i lato, które pasują i do ciemnobrązowe letniej kurtki skórzanej i do lżejszego stroju? Albo może to nie jest moment na Chukka? Szukałem monków za kostkę, ale to jeszcze rzadsze dobro.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Dyjamentowski napisał:

Znalazłem brązowe chukka wpadające w czerwień (wnoszę z linka) Swoją drogą, jak u nich jest z obsługą, wysyłką i ewentualnymi zwrotami?

Te chukka ani trochę nie wpadają w czerwień. Z obsługą u meermina to typowe południowe klimaty, wysyłka normalna, zwrot jak zwrot, ale Ty musisz go ogarnąć. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.