Skocz do zawartości

[Gruszczyński] Spodnie pod szelki


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne spodnie.

Byłoby super jakby udało Ci się wstawić więcej zdjęć (z widokiem z przodu i z tyłu).

Niestety nie mam żadnego dobrego zdjęcia. Może następnym razem kiedy je założę zrobię zdjęcia pokazujące krój lepiej dopasowanie spodni w biodrach.

OT: nie lubię takich zdjęć. Może pokazują czy garnitur leży, ale na pewno nie pokazują jak garnitur postrzegają ludzie, z którymi obcuje osoba, która go nosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o mankiety. Zawsze mówiłem mankiety ale tutaj chyba się mówi manszety?

Tak, w tej parafii nazwa manszety została skutecznie wypromowana :lol:

Spodnie bardzo fajne, mi osobiście bardzo podoba się krój z jedną zaszewką z przodu. Dodatkowo, spodnie przez to lepiej się układają i są wygodniejsze trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o mankiety. Zawsze mówiłem mankiety ale tutaj chyba się mówi manszety?

Wyłóg, klapa, mankiet, manszet, odpięty guzik, zapięty guzik ... :P Poprawnie jest podobno manszety, chociaż nie słyszałem żeby jakiś krawiec tak mówił. Z drugiej strony słyszałem krawców używających słowa "wyłóg" w odniesieniu do marynarek z jednego rodzaju materiału.

A co do manszetu...Nie mogę się zgodzić. IMO w tych spodniach manszety nie odznaczają się bardzo wyraźnie i nie skracają mi nóg. Wydłuża je za to z pewnością podwyższony stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne spodnie.

Byłoby super jakby udało Ci się wstawić więcej zdjęć (z widokiem z przodu i z tyłu).

OT: nie lubię takich zdjęć. Może pokazują czy garnitur leży, ale na pewno nie pokazują jak garnitur postrzegają ludzie, z którymi obcuje osoba, która go nosi.

Zgadzam się, ale w tym wypadku chodziło mi właśnie o kwestie techniczne. Stąd prośba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyles mnie przerobka zdjecia. Mam kilka par spodni bez zaszewek (flat fronts) i zgadzam sie, ze czasem wygladaja lepiej. Nie czuje specjalnej roznicy w komforcie, ale na pewno ich wada jest mocniejsze gniecenie sie w pachwinach.

Co do manszetow, w ogole sie nie zgadzam. Manszety dociazaja nogawki na dole i sprawiaja, ze linia kantow jest prostsza. Mozliwe, ze jesli spodnie bylyby przykrotkie to manszety skracaja optycznie noge na zasadzie "wiecej elementow na tym samym dystansie", ale kiedy manszety leza na bucie, to to wyglada to OK.

Zauwazylem tez, ze jesli spodnie z manszetami sa zbyt dlugie to kanty "meandruja" dwa razy mocniej niz normalnie wiec trzeba uwazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.