Skocz do zawartości

Koszule Dandy&Son Oslo


figo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na Facebooku pojawiła mi się reklama tej marki: https://www.dandyandson.com/ 

Jako, że nie kojarzyłem, a na zdjęciu widniała całkiem ładna koszula denim z kołnierzem włoskim, na którą poluję od dłuższego czasu, to wszedłem. Okazało się, że marka ma głównie koszule z kołnierzem "extreme cutaway" ale jest też kilka BD i właśnie kołnierzy włoskich. Pytanie jest proste: Czy kojarzycie firmę, czy ktoś miał okazję ją przetestować. No i ew. czy jesteście w stanie po zdjęciach zweryfikować jakość koszul? Najbardziej chodzi mi o tę: https://www.dandyandson.com/products/wide-spread-denim-shirt

Aczkolwiek po prostu jestem ciekaw czy warto wydać te 200 zł. Z tego co widzę na BF były zniżki sięgające 50%, więc koszula za 100 zł, to byłaby już prawdziwa okazja. Zdaje się, że dzisiaj CT wrzuciło promocję -40% na koszule i tak się zastanawiam czy wziąć od sprawdzonej firmy czy zaryzykować u Norwegów ;)

koszula-denim-dandy-son-oslo.thumb.png.0687e70256b26754e4d12ec61a03b936.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zajac Poziomka napisał:

Te kołnierze "extreme cutaway" wyglądają jak karykatury kołnierzyków. No ale w sumie czego spodziewać się po firmie z "dandy" w nazwie...

Oczywiście te koszule pomijam, natomiast zainteresowała mnie głównie ta denimowa, z kołnierzem włoskim. Póki co mam problem z weryfikacją tej firmy. Bardzo, bardzo mało opinii w internecie + tylko kilka recenzji na FB. Szukam po prostu tańszej alternatywy dla Milera, Zacka, Poszetki, Lancerto&Mr. Vintage. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@figo 

Jeżeli jest o nich mało informacji, to najlepiej napisz mail/wiadomość na FB  z nurtującymi Cię pytaniami (np. o to gdzie szyją koszule, kto dostarcza materiały). Na zdjęciu ta koszula wygląda całkiem OK, tylko guziki ma brzydkie. Koszule CT też są w porządku, ale tylko tyle. Nie ma co oczekiwać cudów to koszule za 20 a nie za 200 funtów. Stosunek ceny do jakości jest dobry. 

Jeżeli chodzi o alternatywy, to możesz zainteresować się ofertą Camiceria Olga (najtańsze koszule za 55 euro), czy Luxire (najtańsze około 60 dolarów). Obie firmy oferują bardzo dobrą jakość, a na dodatek to online MTM, czyli nie musisz się martwić o to czy wpasujesz się w tabelę rozmiarową producenta. Nie ma co ograniczać się się tylko  do firm, które intensywnie reklamują się w mediach społecznościowych - polecam przeczytać wątek koszulowy, znajdziesz tam wiele alternatyw. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Poziomka Absolutnie nie zamierzam się ograniczać do tych wymienionych. Z CT mam dwie koszule i tutaj mam problem tego typu, że Slim Fit w rozm. 39 na mnie wisi i wymaga przeróbek krawieckich, a 38 jest ok w kołnierzu i klatce, ale rękawy i sama koszula jest za krótka. Możliwe, że r. 39 Extra Slim Fit byłby lepszym rozwiązaniem - na pewno jeszcze w tym roku podejmę taką próbę. 

Czytałem wątek o Camiceria Olga na forum i faktycznie wartością dodaną jest MTM, natomiast tak na szybko po wybraniu najtańszej opcji klasycznej za 55 euro i doliczeniu przesyłki wychodzi ok. 340-350 zł. Czyli w moim odczuciu drogo. No i póki co chodzi za mną już od kilku miesięcy ta ciemna denimowa koszula. Zrobię tak jak zasugerowałeś. Dopytam o kwestię materiałów i zobaczymy jak się wątek rozwinie. Dzięki wielkie za pomoc i wskazanie alternatyw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.