Jump to content

[Wrocław] Szewc


Solecalupo
 Share

Recommended Posts

Szukam sprawdzonego szewca we Wrocławiu który potrafi nie tylko wymienić fleki ale zająć się naprawą markowych skórzanych sztybletów. Czy możecie kogoś polecić? Słyszałem, że na Partyzantów jest dobry szewc ale jeszcze nie sprawdzałem, może ktoś potwierdzić?

I jeszcze drugie pytanie, gdzie oddajecie swoje buty we Wrocławiu do zelowania?

 

Link to comment
Share on other sites

Z czystym sumieniem mogę polecić szewca na Żelaznej 44A. Na oko Pan koło 50, mający jednak podejście i umiejętności jak starzy dobrzy szewcy-rzemieślnicy, a nie jak ludzie prowadzący punkty usługowe. Dokonywałem tam różnych napraw i zelowania - zawsze byłem zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przetestowałem. Pan faktycznie bardzo miły choć nie wszystko u niego jest dostępne. Robota (naprawa moich sztybletów - nowie zapiętki, wkładki, podklejenie) wykonana poprawnie ale rewelacji nie ma. Buty poplamione nieco klejem który ze ściągacza trudno już usunąć. Na pewno o wiele lepiej niż we wszelkiej maści punktach usługowych to fakt. Za to cenowo uważam bardzo przystępnie (wg mnie ceny niskie i adekwatne do wykonanej pracy).

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Troszkę wątek odkopię, ponieważ szewców na pewno jest więcej we Wrocławiu i może udałoby się zebrać opinie.

M.in. na "google-mapie" widzę, że ten punkt http://szewc.wroclaw.pl/index.html ma dobre opinie. Czy któryś z kolegów oddawał tam buty i jest w stanie potwierdzić/zaprzeczyć?

Ja do tej pory tylko odwiedzałem szewca na Hali Targowej, ale tylko z butami z sieciówek i przez to też nie zwracałem zbytnio uwagi na jakość usługi. Od niedawna jednak posiadam buty nieco lepsze i bałbym się ryzykować oddawania ich w to samo miejsce.

Może ktoś odwiedzał też zakład "Modina"? Widzę tylko jedną opinię na forum, ale bardzo pochlebną --

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ponownie spróbuję odkopać post.

Szukam szewca we Wrocławiu. Chcę uratować monki skórzane Charles Tyrwhitt. Prawdopodobnie konieczna  będzie wymiana skórzanej podeszwy. Zakładam, że nie jest to prosta operacja więc byłbym wdzięczny za polecenie sprawdzonych rzemieślników :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.