Skocz do zawartości

SZCZECIN Garnitur


Uruz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !:)

Trafiłem niedawno na to cudowne forum, i z racji iż jestem obecnie na etapie poszukiwania krawca/salonu, postanowiłem założyć tutaj temat. 

Google pomaga o tyle o ile a co ciekawsze posty/artykuły są często sprzed np. 2-3-5 lat, zatem mogę być już kompletnie nieaktualne. 

Przechodząc jednak do meritum. Potrzebuję zaopatrzyć się w garnitur, nie bardzo wiem gdzie się mogę w Szczecinie wybrać żeby nie wydać nadaremnie pieniędzy. 

 Jeśli ktoś ma jakiś zaufany salon bądź krawca,prosiłbym o podanie jakiejkolwiek formy kontaktu !:) 

Przybliżony budżet to około 2200 złotych (marynarka,spodnie,koszula,krawat i buty) i może on ulec zmianie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś zobaczyć temat 

Najnowsze wpisy nie są wcale takie stare ;) BTW, jeśli nie szyłeś wcześniej i dopiero teraz odczuwasz zew elegancji to bespoke nie jest dobrym pierwszym rozwiązaniem..

O krawcach polecam wpis (jak i cały archiwalny blog) Wojtka Szarskiego, obecnie właściciela marki Macaroni Tomato, na którego lekturę natrafiłem jakieś 6/7? lat temu i od którego zaczęło się moje poszukiwanie wiedzy w temacie. Jeśli jeszcze nie wiesz - p. Wojtek był pierwszym blogerem, który zaczął poruszać te tematy, a jego wpisy dalej są bardzo merytoryczne i warte przeczytania. 

http://macaronitomato.blogspot.com/2011/04/wyznanie-nie-wiary.html

 

Przy okazji zastanawiam się czy moderator nie powinien przenieść ww. tematu do zacytowanego wątku o Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno takie miejsce Szczecinie, gdzie możesz kupić dobry garnitur:

http://eu.suitsupply.com/pl/home

:D

Niemniej, jeżeli musisz na miejscu, to polecam Daniela: Jagiellońska 13, Szczecin.

Vistula, Strellson, Jopp w ofercie, Vistulę ma cenę salonową, ale można się potargować, a do tego jest zorientowany w temacie i na pewno lepiej doradzi niż Panie w Vistuli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • waski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.