Skocz do zawartości

forum zdycha.... szkoda...


oldboy63

Rekomendowane odpowiedzi

poszli sobie immune, gccg.

parmigianino szczątkowo, takoż eye lip, i kolega z Holandii V... /zapomniałem nicka.:)/

Peter P. - początkowo domniemana podpora - usunięty.

Vintage - sporadycznie.

Vislaw - też . /no ale tutaj faktycznie - sam - wyznawca SH. - nie chcial.:)/

Macaroni - pisze scenariusze /chyba/ - albo biega po krawcach testując ich oferty...

Zaki - glaszcze irlandzkie tweedy z Trinity C.

szkoda.

ludycznie widzę....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem, ale takie wpisy tez niszcza forum - suma sumarum, to forum o ubraniach, szmatkach. ludzie przychodza i odchodza, bo na pewno wiecej ludzi obecnie zaczyna sie interesowac klasyczna meska elegancja, zaczely sie wakacje co tez nie jest bez znaczenia.

a tworzenie tematow z 'patetycznymi' wielokropkami, pisanie jaka to wielka szkoda i o jakims zdychaniu wprowadza nastroj, jakby uzytkownicy forum masowo wymierali.

wszyscy trabia nt tego, ze "to tylko ubranie", ze to ty nosisz ubranie a nie na odwrot itd - do ubierania sie ma byc dystans, ale juz do pisania o nim nie?

swoja droga, oldboy63 - jesli dobrze pamietam, to w temacie o Potkanskym napisales chyba ze 3 posty w ktorych sugerowales, ze to koniec twojej przygody z forum, w kazdym byly wspomniane wyzej "..." i w kazdym tez podkreslales jaka to wielka szkoda i strata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może nie jest różowo, ale nie ma co płakać tylko trzeba zacząć się udzielać. Nie można liczyć, że MT czy ktoś inny będzie cały czas ciągnął tematy na forum wraz z paroma innymi osobami, a reszta będzie mogła sobie przyjemnie poczytać coś do śniadania. Tak więc proszę nie narzekajcie tylko pokazujcie się w CMDNS, twórzcie nowe tematy i aktywnie uczestniczcie w już toczących się dyskusjach! Rozumiem, że nie do każdego to przemawia, sam przez pewien czas byłem biernym użytkownikiem forum, ale ostatnio zaczynam aktywniej w nim działać i jeśli inni będący do tej pory mało aktywni się ruszą to mam nadzięję, że bespoke.pl odżyje na nowo :)

załączam też mój wcześniejszy pomysł, który niestety utknął w martwym punkcie, a sądzę, że mógłby wtłoczyć trochę nowej energii :)

viewtopic.php?t=822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.