Skocz do zawartości

Herring Knightsbridge vs Herring Mayfair vs <cos innego?>


Anachronis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Planuje zakup kolejnych lepszych butow do kolekcji.

aktualnie posiadam jedna pare trzewikow Yanko, trzewiki Herringa, Barkery Nevisy, Crownhille i jedna pare Barkerow Luton.

 

Niestety widac dokladnie roznice w cenie - moje czarne Lutony zaczynaja sie rozchodzic w szwach i chcialbym je wymienic na cos lepszego.

Mam dosc szeroka stope, wiec brytyjskie G to moj fit. Barkery w G pasuja zasadniczo idealnie.

 

Rozwazalem dwa modele jak na razie:

 

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?colset=1&styleid=91&shoeid=448&brandid=6&catid=42&oldcolid=766&stype=0&colourid=418

 

oraz

 

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?colset=1&styleid=1027&shoeid=3447&brandid=6&catid=42&oldcolid=5282&stype=0&colourid=1872

 

Czy ktos z kolegow mial do czynienia z ktoryms z tych modeli? Czym one sie w ogole roznia poza gorna linia przeszycia i innym wykonczeniem podeszwy? Nawet nie potrafie okreslic, ktore wykonczenie jest lepsze.

A moze macie jakies inne propozycje w podobnym przedziale cenowym?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku lat Herring Knightsbridge. Generalnie jestem z nich bardzo zadowolony, zwłaszcza, że kupowałem je jeszcze za 155 funtów. Wspomniałeś o posiadanych trzewikach Yanko, więc dodam, że sposób łamania skóry w Herringach i jej mięsistość odpowiadają mi zdecydowanie bardziej niż w Yanko trzewikach ze skóry również czarnej cielęcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jesli jedne robil Barker ,a drugie Loake, to fit G w Mayfair'ach powinien byc analogiczny jak w zwyklych barkerach? Zakladam, ze kazda z firm robi buty na wlasnych kopytach, a nie jakichs dostarczonuch przez Herringa.

 

Jesli chodzi o Yanko, to jest to zdecydowanie moj najgorszy zakup butowy i poza jakoscia skory niestety nie mam zbyt wiele dobrego do powiedzenia o tej marce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.