Marcous Opublikowano 16 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Marca 2016 Zastanawiam się nad zakupem zegarka, moze być używany , niestety wiem jaki powinien być : do garnituru, mały (mam wąski nadgarstek) biały cyferblat , niebieskie wskazówki, prostota i za każdym razem wychodzi mi NOMOS taki jak ten jest idealny ale .....niestety budżet tego nie zniesie Zatem co w zamian??? chińczyk rodina ? nie i pewnie wiecie dlaczego, nie . Czy macie jakieś inne propozycje ? Cytuj
Kyle Opublikowano 16 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 16 Marca 2016 Mały masz na myśli ten w rozmiarze 35mm? Bo wersja 38mm ze względu na uszy nie będzie dobrze się prezentować na wąskim nadgarstku (ja mam 16,5-17 cm obwodu, a sprzedałem klubową Stowę m. in. z powodu tego, że uszy wystawały poza nadgarstek). W każdym razie Stowa KS jest trochę tańsza niż Nomos. Poza tym możesz polować na używanego Seiko Spirit "Blue Spark" (sprzedałem swojego ponad rok temu, ale wątpię, żeby kupujący chciał go odsprzedać ). Cytuj
kapitanburbon Opublikowano 21 Października 2016 Zgłoś Opublikowano 21 Października 2016 mogę polecić stowę marinę z arabskimi i rzymskimi cyframi, piękny zegarek z ,,porcelanową" tarczą. Ponadczasowy i z klasą. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.