Jump to content

Buty podwyższające


Karvun
 Share

Recommended Posts

Mierzę zaledwie 164 i rozglądam się za obuwiem podwyższającym. Wcześniej kupowałem produkty Mario Morontiego, lecz tym razem z uwagi na kiepską jakość buty tej marki odpadają. Niecałe pół roku użytkowania wystarczyło aby u jednych podeszwa pękła, a innych cholewka nabrała mocno zużytych śladów.

 

Zainteresowałem się konkurencją, conhpol. Jednak nie mają kolekcji sportowych, a ich buty podwyższające są tylko wizytowe. Jest jeszcze betelli ale konstrukcja butów zostawia wiele do życzenia. Chodzi o wysoki obcas, który zamiast być jak najmniejszy ściąga uwagę.

 

Rozważam również zakup butów z wysoką cholewką, w której mógłbym ukryć wkładkę. W sportowych butach trudno o wysoką cholewkę, łatwiej w takich pół eleganckich. Na zdjęciu przykład. Komfort owego rozwiązania nie jest najwyższy.

 

Może coś polecicie od siebie?

BU112A0GF-O11@10.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sarkozy (165 cm wg wiki, w rzeczywistości pewnie mniej) nosił podwyższające buty. Zakładam, że szył je u szewca, i to dobrego, takiego, który mógł mu zaproponować optymalne rozwiązanie. Oto rezultat (więcej w google):

 sarkozy-wears-high-heels.jpg

 

Nie należę do niskich a jak wiadomo syty głodnego nie zrozumie, ale moim zdaniem lepiej być niskim gościem niż niskim gościem w śmiesznych butach.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.