Skocz do zawartości

[Białystok] sklepy z materiałami


Sumek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Sklepy z materiałami są jeszcze na Składowej (Dortex) oraz Antoniukowskiej. Ale czy będą przyzwoite to raczej ciężko powiedzieć. Większość tkanin to niestety poliester. 

Jest jeszcze sklep na św Rocha, bodajże Nortex. Tam chyba mają większy wybór wełny. Ale ogólnie jest raczej posucha jeśli chodzi o dobre jakościowo materiały, nawet sklep z lnem który był na Sienkiewicza chyba się zamkną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje i ma się znakomicie. Wybieram się tam jutro pooglądać dokładnie tkaniny.
Pozostałe sklepy w Białymstoku to strata czasu - nie ma nic wartościowego, przeważnie elanowełny.
Jeżeli kupować materiały to albo na Kilińskiego albo wysyłkowo, taka jest moja opinia.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany tematem: sklep na Kilińskiego jakiś czas temu został zamknięty, w podobnym czasie na Św. Rocha.

Byłem ostatnio w nowo otwartym sklepie z tkaninami na Zwycięstwa w Polmozbycie, obok MegaJamy:
- atmosfera bardzo cicha i miła
- sporo wzorów tkanin, choć większość to wzorzyste, na damskie sukienki itp.
- jest trochę ładnych pepitek, krat...
- ALE! Większość tkanin  to elana, 30% wełny... 50% to najwyższa zawartość w kilku przeciętnych garniturowych tkaninach.
- Tkanin koszulowych brak, tylko biała i niebieska popelina - nic ciekawego
- Ceny całkiem przystępne, choć jednocześnie skład chwalebny nie jest.

Rozmawiałem chwilę z ekspedientką: nie opłaca im się kupować bel wełny, bo niewiele ludzi chce to kupować - a jeszcze mniej, gdy usłyszy cenę 100+ złotych/mb. Popyt dyktuje podaż.
Zatem jeśli ktoś chciałby szukać czegoś na garnitur - nie ma co zachodzić.


Kiedyś zaszedłem też na Antoniukowską - ładnych kilka lat temu. Dużo dzianin, dużo poliestru. Wiele już nie pamiętam, ale zostało mi w głowie wrażenie "sklepu z materiałem na koszulki i dresy". Lekko przesadzone, niemniej na potrzeby garniturowe też raczej on nie jest.

Co do Nowego Światu wypowiedzieć się nie mogę, ale poza nim - zostaje chyba tylko przez internet lub jechać do innego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.