Jump to content

Incotex


spiryt
 Share

Recommended Posts

Nie trzeba pw, melduję się ;)

 

Nie wiem czy mogę pomóc w tej kwestii, bo mam tylko dwie pary spodni tej firmy i żadna nie jest slim fit - spodnie są "straight leg" i "classic chino". Nie mam do tego ani jednej pary spodni CT, więc tym bardziej nie pokuszę się o żadne porównanie. Mogę natomiast - ale to już nie dzisiaj, tylko jutro - zmierzyć szerokość nogawek w spodniach, które kupiłem (rozmiary 48 IT i 32 w pasie) - jeśli to cokolwiek pomoże.

 

Pomóc mógłby ew. Brzydalllo, to dzięki niemu w ogóle spojrzałem na tę markę i ma chyba większe doświadczenie w tym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

Moje w pasie to standardowy rozmiar 32, szerokość nogawki to ok. 27 cm zaraz w kroku i schodzi do 18,5 cm przy nogawce - z tym, że oczywiście spodnie miałem skracane, więc nie wiem ile tam na samym końcu by wyszło oryginalnie. W tej chwili długość nogawki od kroku to ok. 73 cm. To rozmiar 48 IT ;)

Link to comment
Share on other sites

27 cm to podejrzanie mało - najlepiej złożyć spodnie na pół (przodem na płasko, potem nogawka na nogawkę), a potem zmierzyć szerokość od kroku, czyli "punktu najbardziej  w tył". Tak czy owak - jeśli spodnie w tym rozmiarze (80-82 cm w pasie) mają 18.5 cm na dole (w okolicy dołu), to są dość wąskie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.