Skocz do zawartości

[ONLINE], Fular - Sklep Internetowy


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iacobus

Dziękuję. Niestety z powodu zbyt małej liczby postów nie mogę wysłać prywatnej wiadomości. Stąd też byłbym wdzięczny za przysłanie adresu mailowego lub czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uwaga - wszystkich zamawiających proszę o sprawdzenie PM - niektóre fulary są niedostępne.

To raz.

Dwa - ceny są w USD.

Trzy - sklep proponuje zapoznać się z ofertą bawełnianych fularów tutaj:

http://www.etsy.com/shop/Gentlemansjabot ponieważ "If you wish to order any of them just let us know and we will organize this for you as well".

Czekam na Wasze decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lista finalna ustalona ze sklepem (wszystko co podaliście mi w ostatnich PM jest). Czekam na info w sprawie kosztu przesyłki. Jeśli będzie to coś ekstra to policzymy w stosunku do ilości zamawianych fularów.

Cło (ewentualne) będzie liczone w stosunku do wartości poszczególnych zamówień.

Jeśli ktoś życzy sobie info o wartości całego zamówienia to proszę o PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Osobiście nie spotkałem się z wełnianymi fularami, choć nie wykluczam, że ktoś może coś takiego robić. Generalnie jest taka zasada, że wełna nie powinna przylegać do ciała. 1. Filcuje się, mechaci się i w ogóle robi się brzydka pod wpływem wilgoci, a pot dodatkowo zawiera również sól i inne dość silne substancje. 2. Sporo osób ma uczulenie na wełnę przy bezpośrednim kontakcie. 3. Przy ciele powinien być materiał cienki, chłodzący jak jedwab lub bawełna (spotkałem też lniane fulary, rzadkość, ale zdarzają się), wełna to materiał rozgrzewający. A to może powodowac dodatkowe pocenie. 5. Wełna jest twardsza, bardziej podrażniająca przy bezpośrednim dotyku skórę.

Oczywiście możesz zamówić taki fular i np. ja będę ciekaw Twoich uwag. Oczywiście, może też ktoś robi. Ja się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac na forum moda na welne. Welna synonimem czegos lepszego. Za chwile niektorzy beda pytali o welniane wizytowe koszule.

Robi się krawaty z wełny, uznałem, że można by robić też fulary z wełny, które oprócz funkcji estetycznej spełniałyby też funkcję podobną do szala, tyle że noszonego pod koszulą. Widać na forum jest moda na głupie, nic nie wnoszące komentarze.

Osobiście nie spotkałem się z wełnianymi fularami, choć nie wykluczam, że ktoś może coś takiego robić. Generalnie jest taka zasada, że wełna nie powinna przylegać do ciała. 1. Filcuje się, mechaci się i w ogóle robi się brzydka pod wpływem wilgoci, a potem dodatkowo zawiera również sól i inne dość silne substancje. 2. Sporo osób ma uczulenie na wełnę przy bezpośrednim kontakcie. 3. Przy ciele powinien być materiał cienki, chłodzący jak jedwab lub bawełna (spotkałem też lniane fulary, rzadkość, ale zdarzają się), wełna to materiał rozgrzewający. A to może powodowac dodatkowe pocenie. 5. Wełna jest twardsza, bardziej podrażniająca przy bezpośrednim dotyku skórę.

Oczywiście możesz zamówić taki fular i np. ja będę ciekaw Twoich uwag. Oczywiście, może też ktoś robi. Ja się nie spotkałem.

Dziękuję za zreferowanie zagadnienia. ; ) Skoro nikt się nie spotkał, to najpierw jednak kupiłbym jakiś standardowy (bawełna, jedwab), bo nie nosiłem jeszcze fulara, dlatego zastanawiałem się nad takim jego zastosowaniem bardziej szalikowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.